Eibar 2-1 Real Sociedad: Başlayan Basque derbisini kazanmak için geç evsahipliği yaptı

Charles, Eibar’ın Cuma gecesi Ipurua’daki Bask komşuları Real Sociedad 2-1’i yenmesiyle bir durma zaman başlığını attı.

Eibar, erken bir Willian Jose cezasına düşmüştü ancak Marc Cardona ve Charles’ın hedefleri, yeni sezonun ilk maçlarını kazanmak için bir geri dönüşü tamamladığını gördü.

Yan geçen hafta sonu That Getafe kaybetti Yaz imza Marc Cardona ve Sergio Alvarez Jose Luis Mendilibar dört değişiklik yapmakla Eibar’da gelen Tonight Onların tekme başlangıçlar kapalı yaptı.

Real Sociedad gelince, Asier Garitano Luca Sangalli olmak ve Aritz Elustondo Değiştirilen David Zurutuza ve Diego Llorente ile geçen hafta takıma iki değişiklik yaptı.

Oyunun ilk gerçek eylemi bir saatin çeyreğinden sonra geldi ve açılış hedefini getirdi. Sol kanattan yapılan ortada topla buluşan Mikel Oyarzabal ile topu kalecinin yanından ağlara gönderen Juanmi, topu kaleciyle karşı karşıya kaldı. Ceza verildi ve kaleci sarı kart gördü.

Doğru yola çıkmış olmasına rağmen, Willian Jose’nin tekme atışı iyi bir noktaya yerleştirilmiş ve Topluluğa erken bir liderlik etmek için posta yoluyla ağı buldu.

Ne yazık ki ön adam için oyun kısa süreliydi, çünkü bir kasık gerginliği ile karşılaştıktan sonra iki dakika içinde zorlandı ve yerini Jon Bautista aldı.

Sadece sekiz dakika sonra, Eibar, Barcelona’daki forvet oyuncusu Cardona’nın ilk golü sayesinde kendini buldu.

Soldan gelen ortada, Anaitz Arbilla arkadan atak ederek topu ağlara göndererek sergiledi. Sergi Enrich, Cardona adına galibiyeti getirerek boş topu filelerle buluşturmasını bildi.

Real Sociedad, Theo Hernandez’in 35 metreden uçmasına izin verdikten kısa süre sonra neredeyse geri döndü ancak sol ayağı roketi sadece bara uçtu.

Eibar daha sonra, Fabian Orellana’nın Joan Jordan’ın yerini aldığı yarı zamanlı inme ile ilgili ilk değişikliğine zorlandı.

İkinci yarıda Toplumun ön ayağıyla başladı ve Dmitrovic tarafından kaydedilen inanılmaz bir tepki, Juanmi’nin topu düşürmek için düşük seviyeye geldiğimde bunu ikiye düşürmesini engelledi.

Saatin hemen ardından, Eibar neredeyse önüne geçti. Tehlikeli bir vuruş yaptı. Geronimo Rulli tarafından kullanılan serbest vuruşta top ağının sağ tarafından ağlara gönderilmesine neden oldu.

Eibar oyunun kontrolünü ele geçirmeye başladı, ancak zorlu işlerinin sonunda ödendiği zaman şanslar az ve çok uzaktı.

Joan Ürdün sağ tarafta topu aldı ve onun çapraz Kimin uzman personel için oyunu kazanmak için kutunun ön kenarından uzak köşesini başlığını bulundu bakarak ve 6,144 arasında kısık ev desteğini zevk dalış Charles tarafından karşılandı Ipurua’da kalabalık.

yerine Martin Merquelanz ciddi diz sakatlığı benziyordu, ne ile O’nun tanıtımı kapsamında iki dakika kapalı kaldı sonra Bu hedef, ancak şirketin on erkek karşı çıktı.

Ocak ayında MLS’ye taşınmasından sonra Carlos Vela’nın yerini aldı ancak sol bacağında bir ACL sakatlığından sonraki altı ayı kaçırdı. Bu onun La Liga başlangıcıydı ama sanki dizinin aynı bölümünü yaralamış olabilirmiş gibi görünüyor, ama sağ bacağında, muhtemelen uzun kenarlarda uzunca bir büyüyle.

Eibar: Dmitrovic; Pena, Oliveira, Bigas (Melek, 46), Arbilla; Orellana (Ürdün, 45), Alvarez, Diop, Milla; Cardona (Charles, 74), Enrich

Gerçek Sociedad: Rulli; Zaldua, Elustondo, Moreno, Theo; Sangalli, Zübeldia, Illarramendi (Merquelanz, 85); Oyarzabal, Willian Jose (Bautista, 18), Juanmi (Zurutuza, 73)

Altılı tahminleri1 Eylül at yarışı tahminleri yaşar abi1 Eylül at yarışı tahminleri tüyocu nedim1 Eylül at yarışı tahminleri chelmsford city

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın