Dursun Özbek’ten Mayıs ayı açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, futbol takımının başarılı gittiği bu günlerde, futbol takımı başarılı bir performans sergiliyor ancak erken havaya girmemek gerekiyor. Önemli olan Mayıs ayında bulunduğumuz nokta” dedi.

Başkan Dursun Özbek, Galatasaray 1905 Kültür, Sanat ve Spor Derneğinin Point Hotel Barbaros’ta yapılan gecesine katıldı. Özbek buradaki davetlilere kısa bir konuşma yaptı.

MAYIS AYINDAKİ YERİMİZ ÖNEMLİ

Özbek yaptığı açıklamada, Galatasaray’ın geride kalan 2 sezonda başarılı bir performans sergileyemediği ancak bu başarısızlıkta finansal durumunda neden olduğunu söyledi. Finansal yapının düzelmesiyle birlikte başarının da geldiğini görüyoruz. Futbol takımımız şuan gayet iyi gidiyor. Bugünden erken yorumlara kulak asmak doğru değil. Galatasaray futbol takımının bugünden böyle bir havaya girmesi kulübe zarar verir. Lig daha yeni başladı ve uzun bir maraton. Nefesimizi başka konulara harcamadan sürekli koşmak zorundayız. Asıl önemli olan Mayıs ayında bulunduğumuz noktadır” dedi.

Dursun Özbek’e katıldığı etkinlikte Türkiye’de sadece 2 kişide olduğu belirtilen damla kehribar tespihi hediye edilirken, espirili bir şekilde, tespih sabrı çağrıştırır. Bizimde bugünlerde sabıra ihtiyacımız var. Yerinde bir hediye oldu teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın