Ana Sayfa FUTBOL 12 Mayıs 2018 723 Görüntüleme

Dünyanın bu öğleden sonraları Seville’de, bölüm 142 geliyor

Endülüs’ün başkentinde dünya bu öğleden sonra (18:30) 142. kez sona erecek. Futbol, ​​en az önemli olanın en önemli şeyi olmaktan çıkar ve Betis veya Sevilla’nın renkleri için iç çeken ve / veya ölen insanların büyük çoğunluğu için önemli olan neredeyse tek şey haline gelir ( As.com üzerinde doğrudan ). Veya daha fazlası: önceki eski derbiler bugünkü Benito Villamarin’in önemine sahipti. Bir puan ile Betis 5. veya 6. sırada ve Europa League’in grup aşamasında bir yer sağlar. Ancak kazanma, en azından son günde kendisine bağlı olduğundan emin olmak için bağlanması gereken Sevilla’nın Avrupa sınıflandırmasını çok zorlaştıracaktır. Eğer kazanırlarsa, Nervión hala durumdaki Betis’i yenebilirdi.

İkinizi de antagonizma için yeni bir büküm vermek için, birkaç gün önce o tezgah sevillista Joaquin Caparros döndü. Utrera bir futbol bayrağını pratik birden fazla vesileyle tanıdı preciosista Setien tarafından önerilen çok farklıdır sadece sonuca iyi bir oyun tercih ederim. Santanderino dün dardito tabii ki, rakip ve oynamak için bir yol, Caparros sonra Mou cevap olacaktır attı. Veri dolu bir kağıt parçasıyla.

Setién toplam hücumunu onayladı, ancak hala temasta bahse girer. İspanyol, Betic ocağındaki büyük keşiflerinden biri olan Junior’ı kaybeder ve hala iki kıdemli kaleci Adam ve Dani Giménez olmasa da Barragán sağ eliyle ve muhtemelen Guardado’yu kurtarır.

Sevilla’nın bir seçeneği var. Çarşamba günü, Banega ve Sarabia’yı (onaylı) bugün on bir elemana taşıdı ve yaralı gibi görünen Navas’la clueless oynuyor. Ben Yedder Madrid’e karşı yapılan muhteşem oyun, zirveyi tercih etmeyi zorlaştırıyor. Sandro, Muriel … Üç forvet oynayamaz. Hiç Caparrós gibi görünmeyecek.

Acı 90 dakika ve bazı öfke ve başkalarının mutluluğu birkaç gün sürer, fakat en sıcak derbi gezegen temelde kardeşler, arkadaşlar, komşular ve sadece bazı barbarlar her Clouding olduğunu vatandaşlarından arasındaki heyecan, eğlence ve şaka sınırsız banka yıl haberlerinde çıkıp. fakat tranqui : Bu, bu dünyanın sonu olacağı için.

Resim_1

LaLiga Santander

* Veriler bugüne kadar güncellenmiştir. 12 Mayıs 2018

Resim_2

LaLiga Santander

* Veriler bugüne kadar güncellenir 12 Mayıs 2018

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


Beşiktaş transfer borsası