Dünya, Iniesta’nın sondan bir önceki ana sınıfını alkışlıyor

Futbolun mirası olan Andrés Iniesta , kariyeri boyunca duygular yaşıyor . Bununla birlikte, son on bir gün içinde , abartılı . bankın Wanda, gözü yaşlı gözleri bir tür teşekküllü ederken Ter Stegen oldu yapamaz ifade Duyguların tükettiği bir idolün görüntüsünü görmek için kelimesini kullanın. fotoğraf Calcada tarafından, o sağ on bir gün Olimpiyat Roma önce. Orada, çöküşün ortasında Iniesta ikame edildi ve Manolas’ı 3-0 tezgahtan gördü. Gözyaşları daha sonra iktidarsız ve melankoli idi. Roma’da Iniesta bir oyuncunun zamanla üstesinden geldiğini görüyordu. Wanda ‘da zamanı 4-0 içinde durdurdu. Ebedi.

Dünya basınında ve ulusal oyuncuyu övdü. The Guardian onun “son valsi” hakkında konuştu. La Gazzetta , bankta “Don Andrés’in parlak gözlerini” fark etti ve herkesin onu özleyeceğini söyledi . Barselona’da Globoesporte “lejandı” ve Olé onu “dünya futbol mirası” na yükseltti. Barselona ve Madrid’de günün adamıydı. El Periódico de Catalunya başlık sayfasına yönlendirdi: “Kral Andrés” . La Vanguardia da ona teslim oldu (“ Copa a Andrés “). Marka onun Çin’e hareket ( “Son İmparator”) ile oynanan El Pais onun tarihçeyi seslendi: “Barca Iniesta tacı”. Sadece medya elvedalarını alkışlamadı. Exentrenadores olarak Guardiola ( “kulübün eski Iniesta olmadan anlaşılamaz”) ve Xabi Alonso ( “Herşeyden hayranlığını yoktur”) gibi excompañeros ve rakipleri sondan bir önceki sınıfını alkışladı . Quique Setien, Betis mevcut koçu gibi bazı tweet ( “Andrew, Çin’e lütfen gitme. Şimdi Betis Fly”) içten hayranlık iletilmesi yazdı ancak sevillista kaldırım değil Çok komikti …

Barça’nın Perşembe günü olan bir tatili var. O en geç o gün muhtemelen Cuma, Iniesta Leo Messi dahil tüm personel eşlik edecek bir etkinlikte resmi onun veda ‘yaptı. 4-0 adresinden katılım, onun kucaklama anlam ve alkış o değiştirildi Iniesta melankoli bir sürü vardı. Xavi’yle bu harikalar üçgeni taraftarı tükeniyor . En iyi Barça ne olacak?

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın