Dublin

Resim: RTÉ

Resim: RTÉ

DUBLIN HALF-BACK Jack McCaffrey bugünkü All-Ireland futbol finalinde maçın adamı seçildi.

McCaffrey, Dubronlar için üstün bir performans sergiledi ve 2-17’den 1-14’e kadar olan skorda Tyrone’yi geride bıraktılar ve ardı ardına dördüncü sezon boyunca Sam Maguire Kupası’nı kazandılar.

Geçtiğimiz yılın ön çapraz diz bağını kırdıktan sonra geçen yılın kararına 10 dakika içinde değiştirilmesi gereken 24 yaşındaki, bugün hem savunmada hem de Dublin’e hücum etmek için göze çarpan bir özellikti.

McCaffrey, Dublin takım arkadaşlarından Paul Mannion ve Ciarán Kilkenny’nin – Pazar Oyuncusu panelinin Yılın Futbolcusu olarak seçildiği yer olan – maçı ödüllendiren adamı evine götürmek için yarıştan ayrıldı.

McCaffrey, Dublin’in dört sıradaki başarısı hakkında soru sorduğunda, “Sonuç bugün elde edilmekle ilgiliydi,” dedi.

“Tüm İrlanda’yı kazanmak, yapabilmek için son derece eşsiz bir şey. Önümüzdeki birkaç ay içinde, bir adım geri atılacağız ve her şeyin içeriğine uydukları yeri alacağız. Ama bugün, bu grubun neyi başardığının ve kendimizin bu akşam tadını çıkarmanın keyfini çıkarmakla ilgili. ”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Beşiktaş HaberBeşiktaş KadrosuBJK maçı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir