Dorukhan’a transferde West Ham United talip oldu

Dorukhan'a transferde West Ham United talip oldu

Dorukhan‘a transferde West Ham United talip oldu ve Beşiktaş’ın genç futbolcusunun İtalya’da ki takımlardan sonra Premier Lig ekibinin de talip olması büyük yankı uyandırdı.

Beşiktaş takımının gelecek sezona bütçe daraltarak, mümkün olduğu kadar düşük bütçeli ve altyapıdan iş yapacak futbolcularla girmesi beklenirken birçok futbolcunun da gönderilmesi gündemde. Başkan Fikret Orman’ın açıklamalarının ardından bütçenin düşürüleceği ve geçmişte yapılan ekonomik hatalara bir daha düşülmemesi önlemler alınacağı biliniyor.

Bütçe düşürülmesi ile gerçekleştirilecek olan yeni takım kurma çalışmalarında bu sene takımda yıldızı parlayan Dorukhan Toköz ve Güven Yalçın isimlerinin de bonservis bedellerinin yüksek tutularak takıma ekonomik getiri yapmaları da konuşuluyor. Ancak başkan Orman’ın yeniden yapılanmaya gidilecek olan takımda bazı isimleri tutması da bekleniyor. Bu isimlerin en önemlilerinden birisi de Dorukhan Toköz.

Geçmiş senelerde ki yüksek maliyetli futbolcu transferleri yerine ülkemizde ki başarılı altyapı futbolcularına yönelik araştırma ve scouting çalışmaları yapılarak yetenekli gençlerle şampiyonluk hedeflenecek. Ancak takımda yeteneğini ispat eden Dorukhan için İtalyan kulüpleri Valencia ve Genoa takımlarından sonra birde İngiltere’den West Ham United talip olarak çıktı. Başkanın yönetimle birlikte belirleyeceği bonservis bedeli alınırsa ne şekilde bir transfer politikası izlenecek merak konusu.

Check Also

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz? Gerçektende diğer kulüplere ve takımlara ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir