Dorukhan : Milli formayla canını ver arkandan “Şehit” derler

Dorukhan : Milli formayla canını ver arkandan "Şehit" derler

Dorukhan Toköz, kendisi ile yapılan röportajda soruları cevaplarken Milli takım ve Beşiktaş‘a dair hislerini de paylaştı.

Beşiktaş takımının Eskişehir’den alıp renklerine kattığı ve kısa sürede orta sahada ki abilerinden formayı kapıp taraftarın gönlünü fetheden Dorukhan Toköz ile bir röportaj yapıldı. Yapılan röportajda Beşiktaş’a geliş serüvenini de anlatan genç futbolcunun azim dolu olduğu sözlerinden okunuyordu.

Şu sözlerle Beşiktaş’a geliş serüvenini anlattı : “Alt ligden geliyorsunuz ve insanların çoğu sizi tanımıyor. Benim açımdan Beşiktaş’a gelmek zor bir karardı. Ancak aileme ve menajerime her zaman ben Beşiktaş‘ın kapısından girdikten sonra çalışıp o formayı alırım dedim“.

Genç yeteneğin sözlerinden anlaşıldığı gibi azimli ve hırslı oluşu, daha alt ligden siyah-beyazlı camiaya geçerken bile etkili olmuş. Ardından sahada ortaya koyuğu performans ve azim yeniden önünü açarak, kendisini ülkemizin en gözde futbolcuları haline getirdi.

MİLLİ FORMA İÇİN SAHADA ÖLSEN ARKANDAN ŞEHİT DERLER

Dorukhan Toköz takımımızın teknik direktörü Şenol Güneş önderliğinde yakaladığı başarı serüvenini Milli formayı giyerek taçlandırdı. Arnavutluk ve Moldova maçlarında orta sahada görev alan futbolcunun performansı yine göz doldurmuştu. Son olarak Milli takımla ilgili düşünceleri sorulduğunda ise “Milli forma için sahada canını versen, arkandan şehit derler. Öyle güzel bir forma. Öyle güzel bir mevki, makam. Hepsi geçer de bu formayı giymek bir ömür boyu kalır. Ona yakışır davranmak gerekiyor” açıklaması yaptı.

Dorukhan : Milli formayla canını ver arkandan "Şehit" derler
Dorukhan : Milli formayla canını ver arkandan “Şehit” derler

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir