Ana Sayfa DİĞER BRANŞLAR 18 Ocak 2019 1461 Görüntüleme

Domagoj Vida Hırvatistan savunma bakanı olarak Başkan Erdoğan’ın misafiriydi

Domagoj Vida Hırvatistan savunma bakanı olarak Başkan Erdoğan‘ın misafiriydi ve kritik görüşme sonrası savunma bakanı başkan Erdoğan’a formasını hediye etti.

Beşiktaş takımının Hırvat savunma oyuncusu Domagoj Vida, dün Cumhurbaşkanlığı külliyesinde yapılan basın toplantısına katıldı. Bilindiği gibi başkan Recep Tayyip Erdoğan‘ın misafiri Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar-Kitaroviç külliyedeydi. Yapılan toplantıda ülkesinin Cumhurbaşkanına eşlik ederek başkan Erdoğan’ı birlikte ziyaret eden Vida, toplantı sonrası hem kendi Cumhurbaşkanına, hemde başkanımız Erdoğan’a forma hediye etti.

BAŞKAN ERDOĞAN SPOR SEVERLİĞİ İLE BİLİNİYOR

Başkan Erdoğan spor sever bir kişilik olarak biliniyor ve her fırsatta spora ve futbola olan ilgisini gözler önüne sererek gerekli destekleri de sağlıyor. Dün ki toplantıda ise misafiri olan Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar-Kitaroviç ile bir araya geldi. Ancak külliyenin misafirlerinden ilgi çekeni ise Beşiktaş savunma oyuncusu Domagoj Vida oldu.

Sosyal medyanın gündeminde bolca yer bulan bu haberde “Hırvatistan Cumhurbaşkanı yanında savunma bakanını getirmiş” espirisi havalarda uçuştu. Hırvatistan savunma bakanı 🙂 olarak tanınmaya başlayan futbolcumuzun devre arası Beşiktaş‘tan oraya transfer edildiğini dün sosyal medyadan duyduk 🙂

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


Beşiktaş transfer borsası