Deschamps, İtalya’nın etkileyici galibiyeti sırasında taraftarların ıslık çalması için Pogba’yı savunuyor

Paul Pogba İtalya’ya karşı Fransa için eylem

Paul Pogba İtalya’ya karşı Fransa için eylem

DISTR DESCHAMPS TOLD Fransa taraftarları, Paul Pogba’nın İtalya’yı 3-1 mağlup ettiği maçta ıslık çaldıktan sonra beklentilerini düşürdüler.

Samuel Umtiti’den gelen grevler, Antoine Griezmann ve Ousmane Dembele, bu gece Nice’de rahat bir şekilde Les Bleus’u kazandılar, bazı taraftarlar Pogba’yı oyunun sonlarında yerine konduğunda ıslık çaldılar.

Manchester United orta saha oyuncusu, Griezmann, Dembele ve Kylian Mbappe’nin önde gelen üçü önünde heyecanlı bir maç yaşadı.

Ve Dünya Kupası’ndan önce bir kez daha ısınma maçı yapan Deschamps, taraftarların Fransa’dan çok fazla şey beklediğini ileri sürdü.

“Paul Pogba’nın düdüğü? Sadece onun için değil, bir noktada topu tuttuk ve onlar da ıslık çaldılar ”dedi.

“Zaten olmuştu. Halk ayrıca beş, altı gol atmayı da tercih ediyor ancak üst düzey bir takım, önümüzde bir takım var. Oyuncular doğru olanı yaparlar.

Etkilenip etkilenmedikleri, bilmiyorum… Bunu hatırlamayacağım ama eğer durum böyle olmasaydı, daha iyi olurdu. ”

Fransa desteğinin bazı bölümlerinin de baskı altında olmamasına rağmen, Deschamps’ın adamları daha fazla kazanabilirdi. Dembele ve N’Golo Kante, hem ahşap işçilere çarptılar.

Deschamps, “İkinci yarıda daha fazla durumla karşılaştık, hızlı bir şekilde kırılma ve birçok fırsat yaratma imkanımız var” dedi. “Daha erken çıkmak için daha verimli olmalısın.

“Oyuncular gerekli olan zihin durumunu gösterdi. Ama aşırı heyecanlanmayacağız. Hazırlığın son kısmı bizi bekliyor.

“Bu grubun hırs ve coşku bakımından sahip olduğu şeyi tutmalıyız. Her şeyi mükemmel yapmıyoruz, ama niyetler orada. ”

Dünya Kupası’nın önde gelen yarışmacıları arasında yer alan Fransa, Peru ve Danimarka ile yapılan C Grubu toplantıları öncesinde 16 Haziran’da Rusya’ya yönelik 2018 kampanyası başlattı.

Sligo hayal kırıklığı yaratan Candystripes’e karşı yolda büyük bir kazanç elde etti


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın