De Gea: Spain are f***ed but we

David de Gea (dosya resmi).

David de Gea (dosya resmi).

David de Gea İspanyolca milli takım Dünya Kupası onların şok çıkışından sonra “f * cked” diyor, ama o ve onun takım arkadaşları güçlü olarak geri gelecek söz verdi.

2010 dünya şampiyonları, turnuvaya Portekiz karşısında 3-3 beraberlikle başladı ve İran ile 1-0 arasında bir galibiyet ve Fas’la bir kez daha oynadı.

Olaylar, La Furia Roja’nın son 16’da turnuvaya ev sahipliği yaptıktan sonra, Barcelona ve Real Madrid yıldızlarıyla dolu bir tarafın Rusya’ya girmesiyle gerçekleşecek gibi görünüyordu.

Bununla birlikte, ziyaretçiler, inatçı bir Rus savunmasını bozmak için çabalarken, Aleksandr Samedov’un oyunlarını mükemmel bir şekilde gerçekleştirdiğini söyleyerek, İspanya’nın cezaları nihayetinde kaybedildiğini söyledi.

Maç boyunca taktik değiştirme yetkisi İspanya’nın eksikliği Madrid o turnuvadan sonra Zinedine Zidane arta alacağını ortaya aşağıdaki Julen LOPETEGUI görevden kısmen asılı olabilir.

Bununla birlikte, bireysel performanslar da sorgulandı, ancak De Gea’nın kendisi de turnuva boyunca sadece bir atış kaydederken, Manchester United adamı İspanya’nın vazgeçmeyeceği konusunda ısrar ediyor.

“Destekleyen, acı çeken ve bizi saygıyla eleştirenler için teşekkürler” dedi.

“Biz çekildik ama tekrar kalkacağız ve asla pes etmeyeceğiz.”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

St Patrick’s Athletic, Limerick ayrılışının ardından Conor Clifford’un imzasını duyurdu

changing Oyuncuların soyunma odasında duş almasını söyledim, çünkü onlar sadece şaşkınlıkla duruyorlardı ‘


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir