Danny Cipriani gece kulübü olayından sonra Gloucester tarafından £ 2,000 para cezasına çarptırıldı

Gloucester’ın Danny Cipriani.

Gloucester’ın Danny Cipriani.

DANNY CIPRIANI Genel saldırı ve tutuklamalara karşı suçlamalarla ilgili mahk conmiyetine yol açan bir olayı gözden geçirmek için disiplin soruşturması sonrasında Gloucester tarafından 2.000 £ para cezasına çarptırıldı.

İngiltere’nin yarısı, geçen hafta iki hafta sonunda, Jersey gece kulübünün dışındaki bir olayı Çarşamba sabahının erken saatlerinde suçladı.

Cipriani, 2.000 £ para cezasına çarptırıldı ve Jersey Sulh Mahkemesi tarafından tazminat olarak 250 sterlin ödendi; oysa, suçlama, polis saldırısı ve ruhsatlı binalarda düzensiz bir şekilde suçlama yapıldı.

30 yaşındaki, hala onun davranışına bir RFU duruşması ile karşı karşıya kalıyor, ancak Pazartesi günü kulüpten alacağı eylem, en son parasının gelirlerinin iki yardım kuruluşu arasında bölünmesiyle doğrulandı.

Cipriani’nin ayrıca 10 saat daha toplum hizmeti alması gerekecek.

“Tüm olayları gözden geçirdikten sonra olayları ilk elden ele geçiren hem Danny hem de [kaptan] Willi Heinz ile konuştuk, Jersey’deki Sulh Yargıcı ile anlaştık, bu küçük bir olaydı,” dedi Gloucester sözcüsü.

“Danny eylemleri için çok özürlüyken, oyuna karşı çıkmaktan suçlu olduğuna inanmıyor ve tam desteğimizi almaya devam edeceğiz.

“Danny artık hem mahkemelerden hem de kulübünden disiplin cezası aldı ve yeni sezonun başlamasıyla ilgili olarak, 1 Eylül’de Northampton’a hazırlanmaya odaklandığımız için, bu konuda daha fazla yorum yapmayacağız. .”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir