Dani Alves Dünya Kupası’nı özlüyor

Daniel Alves ciddi bir diz yaralanması için Rus Dünya Kupası’nı kaçıracak .

As ‘in ne bildiğine göre PSG’nin tarafının, sağ dizdeki ön çapraz bağın çıkması var , Fransız Kupasının finalinde acı çekmişti, işletilmeli ve 4 ila 6 ay düşük olacak. Tite listesinden kesin olarak geri çekilmesi haberi başlangıçta Fox Sports Brasil tarafından verildi ve daha sonra CBF tarafından resmen onaylandı. .

Exams have confirmed the impossibility of convening Daniel Alves for the World Cup. That the athlete has a quick recovery and can put his technique, race and leadership in the service of Amarelinha as soon as possible.

Canarinha’nın üst düzey bir çok seçeneği olmayan bir pozisyonun mutlak hamili ve soyunma odasının liderlerinden birini kaybeden Brezilyalı takım için en kötü haber.

Şimdi üç oyuncu, Dünya Kupasına gidecek 23 oyuncu listesinde mücadele edecek ve Tite, 14 Mayıs Pazartesi gününü ilan edecek. Brezilya takımının koçu iken, Manchester City ve eski Real Madrid’in yanısı, Bayern Münih’in tecrübesi Rafinha ve Fágner, Corinthians ve Tite’nin güvenilir oyuncularından biri.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın