Ana Sayfa FUTBOL 29 Aralık 2018 106 Görüntüleme

Cyle Larin gidecekler listesinde hazır bekliyor

Cyle Larin gidecekler listesinde hazır bekliyor ve olası bir Sadık Çiftpınar takasında da kullanılma ihtimali oldukça yüksek görülüyor. Malatyaspor başkanı Adil Gevrek’in de açıkladığı gibi Cyle Larin takas için kullanılabilecek futbolcu olarak ön planda.

Beşiktaş takımında sezon başında büyük umutlar yeşerten ancak ilerleyen haftalarda ise topla uzaktan yakından alakası kalmayan ve taraftarın büyük tepkisini çeken Larin, gözden düştü. Yönetimin Şenol hoca ile sözleşme uzatmaya gitmesi ve takımı tahliye etmesi ile gelişen süreçte yolların ayrılacağı bir isim de Cyle Larin. Şenol Güneş’in liderlik edeceği bu transfer sürecinde tüm kararlar onun denetimi ile verilecek. Kanadalı 23 yaşında ki futbolcunun ise yerine iş yapabilecek ve sezon sonuna kadar Beşiktaş‘ın şampiyonluğunda katkısı olabilecek birisi alınacak.

Forvet hattında farklı isimler gündem olurken Evkur Yeni Malatyaspor başkanından gelen açıklama ile daha da gün ışığına çıkan takas meselesinde al stoperi ver forveti olacak. Tabi bu transferin gerçekleşmesi ise iki kulübün anlaşmasına bağlı olarak gerçekleşecek. Sadık için devrede olan bir diğer kulüp Fenerbahçe resmen teklifini sunmuş ve takas artı yıllık 1 milyon euro teklif etmiş. Beşiktaş transfer komitesinden henüz resmi bir teklif sunulmamışsa da iki tarafın görüşmelerinin devam ettiği biliniyor. Fakat devre arası yolları ayırmayı Beşiktaş başaramasa bile başkanın dediği gibi sezon sonu Cyle Larin gidecek isimlerden olarak görülüyor.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


Beşiktaş transfer borsası - bob frisuren kurz