Cyle Larin basın toplantısı düzenledi, Burak Yılmaz'la rekabetimiz artacak!
Cyle Larin basın toplantısı düzenledi, Burak Yılmaz'la rekabetimiz artacak!

Cyle Larin basın toplantısı düzenledi, Burak Yılmaz’la rekabetimiz artacak!

Cyle Larin basın toplantısı düzenledi ve kampın güzel geçtiğine değinerek bireysel olarakta antrenmanlar yaptığını ifade etti.

Beşiktaş takımının sezon başında yükselen grafiği ile dikkat çekerek teknik direktöründe gözüne girip takımın birinci forveti olmuştu. Taraftarlar bile adına bir beste yapmışlardı. Ardından Beşiktaş’ın UEFA ve Süper Lig’de ki çöküşünün mimarlarından birisi oldu. Bu nasıl oldu, etkenler nelerdi? Bu konulara diğer yazılarımızda değindik. Gece hayatına takım arkadaşlarıyla birlikte kendini kaptırması oldu.

Beşiktaş Türkiye ve Avrupa’da şampiyonluğa oynayacakken ve UEFA finalinde hedef Bakü olmuşken muhteşem bir gerileme yaşandı. Cyle Larin ise kendisinden beklenenleri veremedi hatta boş kaleye şutları farklı olarak auta çıktı. Derken eli kolu bağlanan teknik direktör sahaya Güven Yalçın’ı sürdü. Bu genç transfer ise takımın yeni umudu oldu. Fakat takım içinde ki birliktelik bir türlü sağlanamadı. Futbolcuların bireysel olarak büyük zaafları, eforlarının bitmesi ve sahada nefes alamamaları gözlerden kaçmadı.

Umarız ligin ikinci yarısından itibaren yönetimin arkasında durduğu Şenol Güneş’in otoritesi ile kendini bozan futbolcularda Larin gibi bir ders alıp kendilerine çeki düzen verirler. Son iki hazırlık maçında 3 gol atan Larin, gözden çıkarılan futbolculardan biriydi. Bu attığı goller ve bireysel olarak kendisine iyi bakması da yeniden forma şansı bulabileceği şeklinde yorumlanabilir mi? Kendisine basın toplantısı düzenletilmesi Şenol Güneş tarafından yeniden göze girdiğine mi yoksa satış potansiyelini artıracak bir hamleye mi işaret?

CYLE LARİN BASIN TOPLANTISI

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın