Conor McGregor, Brooklyn otobüs saldırısının ardından UFC savaşçısı tarafından dava açtı

Resim: UPI / PA Görüntüleri

Resim: UPI / PA Görüntüleri

KARIŞIK MARTİ SANATÇISI Michael Chiesa, İrlandalı Barclays Center, Brooklyn’de Nisan ayında bir otobüse düzenlenen saldırının ardından, UFC hafif Conor McGregor’a karşı bir dava açtı.

30 yaşındaki, McGregor’un otobüse bindirmesinden beş ay sonra Kings County, California’daki takımını yüzünde kesintilerle bıraktı ve Anthony Pettis’e karşı mücadelesinden çekilmek zorunda kaldığı için ona önemli bir maaş bıraktı. UFC 223’te.

Chiesa’nın davası belirsiz zararlar istiyor ancak McGregor’un fiziksel yaralanmalara, ekonomik kayıplara ve duygusal sıkıntılara neden olduğunu iddia ediyor.

Ayrıca, Barclay’in Davalı’yı davalı olarak nitelendirerek, söz konusu arenanın “davacıyı korumak için uygun güvenlik önlemleri almadığı” iddiasında bulundu.

Nisan ayında gerçekleşen olaydaki rolü için bir anlaşma imzaladıktan sonra, McGregor’a beş günlük bir toplum hizmeti verildi ve hapis cezasından ziyade üç güne kadar öfke yönetimi verildi.

Chiesa’nın davasının N The Notorious ’a karşı ilk alınan olduğuna inanılıyor.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

Welterweight champ Woodley eller UFC 228 ana etkinliğinde ilk profesyonel yenilgiye kadar12 Eylul istanbul at yarisi tahminleri

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın