Comeback, Drogs’u play-off sahasında rahat bir şekilde saklar ancak Shels and Harps’da yere düşer

Resim: Donall Çiftçi / INPHO

Resim: Donall Çiftçi / INPHO

Drogheda 2-2 Galway United

Mark Doyle ve Sean Brennan’ın ikincisindeki ikinci golleri – bu serbest vuruş, ilk etapta Drogheda’nın evindeki Galway’e birincilik getirdi.

Eoin McCormark’ın 17’inci golü ve Drogs’un savunucusu Kevin Farragher’in kendi golü 2-0 öne sürdü, ancak Doyle ve Brennan’ın ayrılmasından sonra hızlı ateş hedefleri Drogheda’yı altıda batılılardan uzak tuttu.

GOALLLL! Yine yaptı! Sean Brennan bir başka muhteşem serbest vuruşla! 2-2

– Drogheda United F.C. (@DroghedaUnited) 3 Ağustos 2018

Shelbourne 3-1 Cobh Ramblers

Shels, Alan Byrne ve James English’den üç dakika içinde oldukça geç kalmayı başardı ancak James English onları Cobh’ı geçti ve Drogheda’nın önündeki hedef farkla üçüncü sırada yer aldı.

İngilizler, Ramblers’in Chris Hull’ın yarım saatlik bir çizgiye yaklaşan yargılamalarını düzeltmek için Chris Hull’ı dövmesini sağladı.

İngilizce’nin ikincisi, bir ceza, ev sahibi son 13 dakika için bir yastık verdi. Sonuç, Shels’i ikinci sırada Finn Harps’in iki noktasında tutar.

Tam zamanlı: Shillar 3-1 @CobhRamblersFC. Kırmızılar için bir sonraki, Tolka’daki FAI Kupasında 10 Ağustos Cuma günü @AthloneTownAFC. pic.twitter.com/Z4i89JMi4z

– Shelbourne FC (@shelsfc) 3 Ağustos 2018

UCD 4-1 Cabinteely

Marty Waters’ın müthiş bir saldırısı, Gary O’Neill’in yarım saatteki cezasını Roebuck’ta iptal etti, ancak masa-toplayıcı UCD sonunda 4-1 galibiyet elde etti.

Yaklaşık yarım saat süren Yoyo Mahdy, öğrencinin liderliğini geri kazanmak için Neil Farrugia tişörtündeki son rötuşları koydu. Jason McClelland’ın iki empatik ikinci yarışı, UCD’yi Finn Harps’tan tamamen kurtardı ve onları terfi ettirmek için bir adım daha attı.

Thanks to our brilliant mascots from @mountmerrion for your support tonight!

Finn Harps 3-0 Wexford

Michael Place ve Jesse Devers’den ilk iki gol ve Sam Todd tarafından ikinci yarıda birincisi Harps’a Finn Park’ta ikinci sıradan Wexford karşısında rahat bir 3-0 galibiyet verdi.

Orta saha oyuncusu Mark Slater, Wexford’a ait bir başlık ile bara çıktı, ancak ev sahibi Shins’ten iki tane kaldı ve Leinstermen için olduğu kadar iyi oldu.

NEW RECORD – Tonight’s 3-0 victory for @FinnHarpsFC over @WexfordFC was Hatps’ 6th successive clean sheet, a new club record. Well done @CiaranGall1

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!

Aziz Pat’nın Wanderers’ın sıkıntıları Richmond Park’ta devam ediyor.


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir