Chris Hughton

İran’ın Alireza Jahanbakhsh Dünya Kupası’nda

İran’ın Alireza Jahanbakhsh Dünya Kupası’nda

ALIREZA JAHANBAKSH, Brighton ve Hove Albion’da, AZ’den 17 milyon dolarlık bir hamleyi tamamladıktan sonra derhal bir etki yaratmaya çalıştı.

Ülkesinin üç maçında Dünya Kupası’nda yer alan uluslararası İranlılar Çarşamba günü Seagull’larla beş yıllık sözleşme imzaladılar ve Chris Hughton’un ilk takım planlarına girmeye zorlandılar.

Jahanbakhsh 21 gol attı ve geçen sezon Eredivisie’de 12 asist kaydetti ve AZ, PSV ve Ajax’ın arkasında üçüncü oldu.

Neredeyse üç yıl önce Brighton’a katıldı ancak Hollanda’da kalmayı tercih etti, ancak kanat oyuncusu artık kendisinin kulüp rekorunu imzalayan Premier Lig tarafına gitmek için doğru zaman.

Kulübün resmi web sitesine “Buraya takım yardımcı olmak için geldim ve takım için önemli” dedi.

“Her yerde, kulüp ve taraftarlar için elimden gelenin en iyisini yapmak benim için her zaman önemliydi.

“Burada tam olarak aynı. İmza günü için buraya gelene kadar günleri sayıyorum.

“Sonunda her şey şimdi yapıldı ve antrenman yapmaya, taraftarları görmeye ve oyun oynamak için stadyuma gitmeyi dört gözle bekliyorum.

“Bu sezon iyi oyuncularımız var ve yöneticiyle konuştuktan sonra taktikler ve takımın nasıl oynadığı hakkında gerçekten iyi bir hislerim var.”

Hughton şunları ekledi: “Alireza’yı klübe kabul etmekten büyük mutluluk duyuyoruz ve bu anlaşmayı hat üzerinden almaktan özellikle memnunuz.

“Ali, birkaç yıldır farkında olduğumuz ve izlediğimiz bir oyuncudur ve çok yönlülüğü, kadrodaki saldırgan seçeneklerimizi artıracaktır.

“Geniş bir pozisyonda veya orta orta saha saldıran bir rol oynayabilir ve şimdi onunla çalışmak için sabırsızlanıyorum.”

– Omni

Avrupa cazibesi, Kelt ve Ajax için ilk ayak başarısından sonra Cork City ve Dundalk için daha az olasıdır.


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın