Chelsea Alonso, Juve’de Ronaldo’ya katılmak için Alonso’nun fiyatını belirledi

Los Blancos sonra Juventus’a tam O’nun uzun zamandır beklenen hamleyi göreceksiniz tam geri Chelsea için geç bir hamle Marcos Alonso, Marcelo planlama ile Real Madrid için transfer penceresine yoğun bir Eylül sonu gibi gözüküyor.

Chelsea’nin ilk tercihi olarak geride bıraktığı 27 yaşındaki oyuncu ile birlikte, geçen sezonki PFA Premier Ligi Takımında da yer almasıyla Stamford Bridge kulübü oyuncuyu satmaya isteksiz olacak, ancak yaklaşık 50 milyon € ‘luk teklifi kabul ederdi.

Real’in ‘La Fabrica’ mezunu olan Alonso, daha önce üst düzey kadro için on bir rol oynadı ve 2010’da Santander Racing’in 2-0’lık galibiyetiyle Gonzalo Higuain’in yerini aldı. Yıllar sonra Serie A tarafı Fiorentina için imzaladım.

Alonso, Floransa’da geçirdiği üç yıllık konaklama süresince değerini kanıtladı ve Viola ile birlikte 85 görüntü ve beş hedefin ardından, 2016’da İngiltere’ye taşınmasını tamamladım ve Chelsea ile birlikte yaklaşık beş milyon sterlinlik bir sözleşme imzaladı. Real’in Alonso için bir hamle yapması gerekiyorsa, Marcelo’nun Bernabeu’daki 11 yıllık konaklama süresine bir son verebilir.

30 yaşındaki Brezilyalı Girona üzerinde Pazar günü 4-1 kazandıkları tarafı için 60 dakika oynadı, ama yok Tuttosport iddia yeni teknik direktörü Julen Lopetegui iyi geçinmek ve berrak O bir gün oynamak istiyorum yapmıştır Cristiano Ronaldo yine.

İtalyan gazetesi, Marcelo’nun Real’e Alonso için bir hamlenin tamamlanmasına bağlı olacağını iddia etmeye devam ediyor, ancak Florentino Perez, oyuncuyu imzalamanın tek yolunun, 180 milyon Euro’luk serbest bırakma maddesini ödemek olacağını açıkça belirtti.

Altılı tahmin30 Ağustos at yarışı tahminleri30 Ağustos altılı tahminleri

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir