Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Caner Erkin : Beşiktaş Bana Değer Verdi

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Caner Erkin : Beşiktaş Bana Değer Verdi

Caner Erkin Beşiktaş’a geliş sürecini değerlendirirken önemli açıklamalarda bulundu. Beşiktaş transfer döneminde beni en çok isteyen takımdı ve bu nedenle buraya geldiğim için çok mutluyum. Beşiktaş bana değer verdi ve bende buranın bir futbolcusu olduğum için mutluyum” dedi.

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’den bedelsiz bir şekilde İnter kulübüne giden ve oradaki Mancini’nin görevden alınması sonrasında ırkçılığıyla ünlü Frank de Boer’in takıma gelmesiyle birlikte takımda istenmeyen Caner bir yıllığına Beşiktaş kulübüne satın alma opsiyonu ile birlikte kiralık olarak geldi.

Caner yaptığı açıklamada, Beşiktaş kulübüne gelmekle çok doğru bir karar verdiğimi dşünüyorum. İnter kulübünün başına Frank de Boer gelince bana önyargılı yaklaştı ve performansımı değerlendirmedi. İnter kulübü beni iki senedir istiyordu ve geçtiğimiz sezon bu istek nasip oldu. Ancak daha sonrasında Mancini görevden alınınca yerine Frank de Boer getirildi. Boer’in takıma gelmesinden 2-3 gün sonra beni takımda düşünmediğini bana iletti. Bana önyargılı davrandı ancak neden böyle yaptı sebebini bilmiyorum. Hoş bir süreç yaşamadım ancak bu durum Beşiktaş’a gelmemde önemli rol oynadı. Buraya gelmekten dolayı çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Caner, kız arkadaşım Şükran Ovalı büyük bir Beşiktaş’lı. Buraya gelmemi en çok o isterdi ancak Beşiktaş’a gelmemle hiç bir alakası yok. Sonuç olarak Beşiktaş beni çok istedi, bende buraya gelmeyi çok istedim. Ben her zaman bana değer veren ve bana saygı duyan bir kulüpte olmak isterim. Başkanımız beni çok istedi ve bana bunu hissettirdi. Beni bu arzuyla isteyen takım benim için birinci sıradadır bu nedenle Beşiktaş’ı birinci sıraya alarak burayı tercihledim” dedi.

Caner Erkin, Şükran Ovalı’ya evlenme teklif ettiğini ve yakın zaman içerisinde dünya evine gireceğini sözlerine ekledi.


MİLLİ TAKIM’DA KIRGINLIK OLMAZ

A Milli Takımı’na çağırılmadığım için kırgın değilim. Her zaman göreve hazırım ve çağırıldığım zaman elimden geleni yapmak için çalışırım. Fatih hocanın kararına saygı duymak gerekiyor. Milli takım’a tabiki milli duygularla bakıyoruz. Çağırılmadığımız zaman maçları yine aynı duygularla izliyoruz. Tekrar çağırılacağımız zaman yine aynı görevi yapmaya devam edeceğiz. Milli takımda kesinlikle kırgınlık olmaz” yorumunu yaptı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 oylama 5 puan ortalama (5 puan)

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi