Burak Yılmaz'ın babası transfer haberlerini yazan zırvalamış dedi
Burak Yılmaz'ın babası transfer haberlerini yazan zırvalamış dedi

Burak Yılmaz’ın babası transfer haberlerini yazan zırvalamış dedi

Burak Yılmaz’ın babası transfer haberlerini yazan Karadeniz gazetesinde ki arkadaş zırvalamış dedi. Dünden beri basında çıkan haberlerin aslı astarı olmadığını belirtip o şekilde bir açıklamam yok dedi.

Beşiktaş takımının devre arası forvet arayışları içerisinde ismi en çok geçen kişi Trabzonspor’da kadro dışı kalan Burak Yılmaz oldu. Dünden beri de bugün gazetelere taşınmasıyla ayyuka çıkan babasının “Beşiktaş Burak Yılmaz’a hayırlı olsun” demeciydi.

Beşiktaş tarafından hiçbir resmi açıklama gelmemesi ile beraber futbolcunun babası olaya hemen el atarak bir Beşiktaş haber sitesine konuyla ilgili açıklama yapıp olayı yalanladı. Ben de sizin gibi gazetelerden takip ediyorum, durumu bilmiyorum dedim ama o gitmiş zırvalamış açıklaması yaptı.

Taraftarların birçoğu tarafından da istenmediği halde teknik direktör Şenol Güneş’in takımda görmeyi çok istemesi ile ayın 4’ün de bütün olay kesinleşecek. Trabzonspor başkanı da konuyla alakalı olarak Burak Yılmaz‘ın hala kulübün resmi futbolcusu olduğu için yapılan görüşmeleri doğru bulmadığını beyan eden bir açıklama yaptı. Bu açıklama bazı Beşiktaş’lı spor yorumcularının da takıma gelmesini istemedikleri için geri tepmesini sağlayabilir mi acaba diye umudu oldu.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın