Burak Yılmaz transferi Beşiktaş'a hayırlı olsun
Burak Yılmaz transferi Beşiktaş'a hayırlı olsun

Burak Yılmaz transferi Beşiktaş’a hayırlı olsun

Burak Yılmaz transferi Beşiktaş’a hayırlı olsun diyoruz ve artık taraftarların bir kısmının geçmişte yaşananları düşünerek isyan etmelerini de bitirmesi gerekiyor.

Beşiktaş takımının forvet hattını güçlendirmek için devre arası yaptığı transferi Burak Yılmaz, ismiyle yeri yerinden oynattı. Taraftar gruplarından bazılarından itirazlar ve hakaretler yükselirken teknik direktör Şenol Güneş oyuncuya sahip çıktı. Artık bu saatten sonra Beşiktaş ailesinin bir ferdi olan bu futbolcunun geçmişi affedilmeli ve takımda yeteri kadar adapte olabilmesi için onure edilmesi lazım.

BEŞİKTAŞ BİR AİLE İSE AİLE FERTLERİ BİRBİRİNİ AFFEDEBİLMELİ

Evet, gerçektende Beşiktaş bir aile ise aile fertleri birbirini affedebilmeli ve geçmişte ki hata kendisine bir defa hatırlatılarak bir daha yapmaması konusunda iyi bir şekilde uyarılmalı. Sanırız Burak Yılmaz transferi sırasında yeteri kadar uyarıldı. Aynı hatayı tekrar etmeye kalkamayacak kadar da cesareti kırılmıştır. Aileye katılan bir insanı karalayıp durmak sadece o kişiye ailenin tümüne zarar verir. Ailemize zarar vermeye devam edenler de bizim ailemizden değildir, provakatördür.

DİĞER FUTBOLCULAR NEDEN BU KADAR AŞAĞILANMIYOR?

Gerçektende söylermisiniz diğer futbolcular neden bu kadar aşağılanmıyor? Tamam bizde Burak’ın gelmesini hiç istemedik ama artık bu kapıdan içeri girdi. Sahip çıkacağınıza ve bir aile büyüğü gibi olayı idare edeceğinize ego patlamalarıyla açıklama yapıyorsunuz. Bu takımdan ilk ayrılışında kulübe dava Ricardo Quaresma’ya neden sesiniz çıkmıyor? Taraftara küfreden ve o küfüre yapılan eleştirilerle video çekip size izlettirip birde o videodan para kazanan Babel’e neden sesiniz çıkmıyor? Daha örnek saymaya kalkarsak çok sayarız. Ancak Beşiktaş‘lılık duruşundan bahsetmek gerektiğinde önce “büyüklük” ve “erdem” kavramlarını unutmayalım. Bu kavramlar sadece futbolculara veya kulüp çalışanlarına ait değiller. Bu camiaya gönül veren tüm taraftarlar öncelikle bu kavramları taşımalılar. Fitne çıkarmak bu aileyi parçalar bu saatten sonra. Ayrıca takım içinde birinin bir arızası olursa bu taraftar ikinci devrede de onun biletini kesecek kadar büyüktür. Aşağılık kompleksi uyandırıp durmayın!

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın