Burak Yılmaz gollerden önce taraftarın gönlüne girdi
Burak Yılmaz gollerden önce taraftarın gönlüne girdi

Burak Yılmaz gollerden önce taraftarın gönlüne girdi

Burak Yılmaz gollerden önce taraftarın gönlüne girdi ve maç öncesi tribünlerden çağırılan futbolcuyu tüm taraftar bağrına basarak alkışladılar.

Beşiktaş takımının adeta sansasyonel bir transferi olan Burak Yılmaz ile ilgili haftalardır yüzü gülmüyor ve taraftarlar arasında bölünme çıkıyordu. Akşam ki Bursaspor maçı öncesi 4 tribünde kendisini çağırarak bağrına bastı.

Beşiktaş takımının son zamanlarda aldığı en iyi santrafor olarak gösterilen Burak Yılmaz nihayet taraftar ile arasında ki buz dağlarını eritmeyi başardı. Kendisini Vodafone Park’ta Bursaspor öncesi tribünleri dolduran taraftarlar tribünlere çağırıp gönlünü aldılar. Bu yaşananları izleyen diğer takım futbolcularımızda tribünleri alkışlayarak karşılık verdiler.

Beşiktaş adına sahaya çıkarak maç sırasında gerçektende tam bir santrafor gibi harika bir vuruşla ilk golü atan Burak’ taraftarın arkasında olduğu hissini iliklerine kadar almış görünüyordu. Ne zamandır bu kalitede bir santrafor vuruşuna hasret olan Karakartalın dün akşam yüzü güldü. Hayırlı uğurlu olsun.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Beşiktaş taraftarı Burak Yılmaz’ı tribünlere çağırdı

EFENDİ BEŞİKTAŞ (@efendibesiktas)’in paylaştığı bir gönderi ()

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir