Burak Yılmaz: Çok üzgündü, golü o atsın istedim

Trabzonspor’un Antalyaspor ile kendi evinde oynadığı ve 3-0 kazanmasının ardından ligde şampiyonluk iddiası devam ediyor. Antalyaspor maçında 2 gol atan Burak Yılmaz, artık maçlara sonuç odaklı bakıyoruz. Tabi ki iyi oynamamız çok önemli ancak hedefimize ulaşmak için her maçı kazanmamız gerekiyor. Bundan sonraki en önemli hedefimiz yukarıdaki rakiplerimizi yakalamak” dedi.

Trabzonspor adına önemli bir dönemden geçtiğimizi söyleyebilirim. Takım içerisinde oyuncu arkadaşlarımız ve hocalarımızla yaptığımız konuşmalarda iyi oyunun çokta önemli olmadığı, iyi oyundan ziyade 3 puanın önemli olduğu bir dönemden geçiyoruz. Şuan maçlara sonuç odaklı baktığımız bir dönemdeyiz. Antalyaspor karşılaşmasını net bir skorla kazandığımız için mutluyuz. Eksiklerimiz olmasına rağmen sahadaki futbolcu arkadaşlarımız ellerinden geleni yaparak maçı kazanmasını bildi. Eksikliklerimiz bulunuyor ancak, çıktığımız maçları kazandıkça bu eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. Taraftarımız her zaman yanımızda. Bugün pazartesi olmasına rağmen bizleri her zamanki gibi yalnız bırakmadılar. Onlar bizlerin yanında olduğu sürece yürüdüğümüz bu yolda beraber mutlu olmaya devam ederiz” şeklinde konuştu.

OLCAY ÜZGÜNDÜ O’NUN ATMASINI İSTEDİM

Golcü yıldız Yılmaz, bir gol pozisyonunda kendisinin daha müsait durumda olmasına rağmen Olcay’a verdiği pas ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

Olcay çok sevdiğim yakın bir arkadaşım. Kendisi cezası nedeniyle 3 hafta aramızda bulunamadı. Bu nedenle çok üzgündü. Pozisyonda Olcay’ı görünce golü onun atmasını istedim. Bende o pozisyonda golü atabilirdim ancak Olcay atsın moral bulsun istedim. Kısmet olmadı ancak önümüzdeki haftalarda inşallah. Bundan sonra en büyük hedefimiz Trabzonspor olarak şampiyonluk yarışına girebilmek olacak” dedi.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir