Burak Yılmaz Beşiktaş'ta 71 numaralı formayı giyecek
Burak Yılmaz Beşiktaş'ta 71 numaralı formayı giyecek

Burak Yılmaz Beşiktaş’ta 71 numaralı formayı giyecek

Burak Yılmaz Beşiktaş’ta 71 numaralı formayı giyecek ve golcü futbolcunun Cuma günü yapılacak olan Akhisarspor maçına çıkması bekleniyor.

Beşiktaş takımının devre arası sürpriz transferlerinden biri olan Burak Yılmaz, takımda giyeceği forma numarası 71 olarak kesinleşti. Bugün Nevzat Demir tesislerini ziyaret ederek futbolculara çiçek ve tatlı ikram eden taraftarlarımıza Şenol Güneş bir konuşma yaptı. Bu konuşmada Burak Yılmaz’ı ben istedim sizde sahip çıkın ve yıpranmayalım mesajı verdi. Taraftarlar da hocaya söz vererek ellerinden gelen her şekilde takımı destekleyeceklerine dair söz verdiler.

Beşiktaş takımının efsaneleri arasına giren teknik direktör Şenol Güneş’in isteği ve ısrarı üzerine gerçekleşen bu transferi istemeyen taraftarlarımız vardı. Ancak bugün ki ziyaret sonrasında artık konunun tamamen kapanacağı da düşünülüyor. Arada çıkan çatlak sesler ancak takıma zarar verecektir.

Şenol Güneş’e de Akhisarspor maçı için “hocam hazırım” diyen Burak Yılmaz‘ın Beşiktaş‘ın ilk 11’inde forma giymesi bekleniyor. Tecrübeli futbolcunun ilk olarak deplasman maçında sahaya çıkıp ardından Vodafone Park’ta taraftarla buluşturulması bekleniyor.

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir