Beşiktaş'ta tranferin kilidini yarın Şenol hoca çözecek
Beşiktaş'ta tranferin kilidini yarın Şenol hoca çözecek

Beşiktaş’ta tranferin kilidini yarın Şenol hoca çözecek

Beşiktaş’ta tranferin kilidini yarın Şenol hoca çözecek ve takımdan ayrılması gereken oyuncularla kalması gerekenler netleşecek.

Beşiktaş takımının 2018-2019 devre arası transfer planlamasında en büyük yetki artık Şenol Güneş’te. Bu yetkiler doğrultusunda takımın ikinci yarıda şampiyonluğa koşmasında ki en kritik transferlerin kararını da hoca verecek. Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu ile yapılacak toplantıda neler ele alınacak?

ŞENOL HOCA SÖZLEŞME UZATMAYA NE CEVAP VERECEK?

Şenol hoca yönetim tarafından kendisine sunulan sözleşme uzatma teklifine evet mi yoksa hayır mı diyecek? Takım içerisinde ki bazı futbolcuların “nede olsa sene sonu hoca gidecek” bilinci ile lakayt davranmasının önüne geçilmeye çalışıldı. Yönetim bu yüzden Şenol Güneş’e 1 yıl daha sözleşme uzatma teklifi sundu. Bu teklifin manası ise hocayla değil, takımda ki çürüklerle yolumuzu ayırıyoruz oldu. Ancak Şenol hoca ise bu teklife resmen evet demiş değil. Yarın yapılacak toplantı sonrası dananın kuyruğu kopacak. Evet cevabı çıkar çıkmaz sürpriz isimlerle bile yolların ayrılacağı söyleniyor.

TAKIMDAN GÖNDERİLECEKLER KESİNLEŞECEK

Yarın ki toplantıda Şenol hocanın yönetime vereceği rapor da büyük önem taşıyor. Takımdan gönderilmesine kesin gözüyle bakılmayan isimler bile cezalandırılıp gönderilebilir. Tolgay Arslan meselesi de masaya yatırılacak ve yönetim tarafından affedilen futbolcuyu Güneş’in de affetmesi beklenecek.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın