Beşiktaş'ta Ljajic ve Kagawa transferinde fikir birliğine varıldı
Beşiktaş'ta Ljajic ve Kagawa transferinde fikir birliğine varıldı

Beşiktaş’ta Ljajic ve Kagawa transferinde fikir birliğine varıldı

Beşiktaş’ta Ljajic ve Kagawa transferinde fikir birliğine varıldı ve kiralık olarak kadroya katılan iki isim için bonservisleri alınmaya çalışılacak.

Beşiktaş takımının bu sezon performansı ile göz dolduran orta saha futbolcusu Adem Ljajic, kiralık olarak opsiyonlu şekilde transfer edilmişti. Yönetim ise şu ana kadar takım içerisinde ki başarılı performansını dikkate alarak gelecek sezon planlamasında bu futbolcunun bonservisini almaya karar verdi.

BJK Adem Ljajic transferi
BJK Adem Ljajic transferi

Ya Hep Ya Hiç Adem Ljajic sloganları taraftarın da gönlünde taht kuran Boşnak futbolcunun sahaya çıkarken dua etmesinden başlayarak efendi kişiliği ve orta alan ile hücum hattı arasını bir birine bağlaması çok takdir ediliyor. Özellikle takımı bir maestro gibi yönetmesi ile ilk 11’in değişmez isimlerinden oldu.

BJK Shinji Kagawa transferi
BJK Shinji Kagawa transferi

Shinji Kagawa ise sahaya girer girmez attığı gollerle taraftarın gönlüne taht kurdu. Ardından Fenerbahçe derbisinin ilk yarısında gösterdiği olağan üstü performans ve geçen hafta ki maçta attığı kurtarış golüyle bende varım dedi. Beşiktaş yönetiminin Japonya ile kurduğu temaslar ve sponsorluk anlaşmaları da hız kazanınca takıma katkısı yüksek olan bu futbolcunun da bonservisi alınmaya çalışılacak. Tabi burada son kararı yine futbolcunun kendisi verecek. Kalmak istemesi halinde bonservisin alınması için Japonya’dan da destek sözü verildi.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın