Beşiktaş’ta Atiba Hutchinson yerine 3 transfer adayı var

Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson yerine 3 transfer adayı var

Beşiktaş’ta Atiba Hutchinson yerine 3 transfer adayı var ve gelecek sezonda ön libero hattında kimin oynayacağına yönetim karar vermek istiyor.

Beşiktaş takımının “Ahtapot” lakaplı Kanada’lı yıldız futbolcusu Atiba Hutchinson, gelecek sezon büyük ihtimalle teknik kadroda yer alacak. Futbolcudan boşalan yerin dolması için ise şimdiden transferde ki temaslar yoğunlaştırıldı. Başkan Orman, gelecek sezon büyük bir değişime giderek elde ki gözden çıkarılan ve maliyetli olan oyunculardan kurtulacak. Bu isimler tam olarak belirlenmiş durumda. Ancak orta alanda Atiba’nın ilerleyen yaşı dolayısıyla teknik kadroya geçmesi sonrası boşalan yer için plan yapılıyor.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman’ın mali açıdan küçülmeye gidileceğini açıklamasının ardından yapılan transfer temasları ise gen, kaliteli ve katkı sağlayabilecek futbolcular üzerine kuruluyor. Atiba’nın yerine getirelecek isimler de bu özelliklerde ve başarıya aç transferler olacak.

İşte Atiba Hutchinson‘nın yerine düşünülen alternatif 3 isim

1-) Tomas Soucek (24 yaşında)

Tomas Soucek
Tomas Soucek

2-) Tudor Baluta (19 yaşında)

Tudor Baluta
Tudor Baluta

3-) Bastien Toma (19 yaşında)

Bastien Toma
Bastien Toma

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir