Beşiktaş’ta Adem Ljajic transferi problemi büyüyor

Beşiktaş'ta Adem Ljajic transferi problemi büyüyor

Beşiktaş‘ta Adem Ljajic transferi problemi büyüyor ve yapılan sözleşmede ki maddelerin bilinmeyen birisinin kamuoyunda konuşulmaya başlaması da gidecek mi, kalacak mı sorularını artırmaya başladı.

Beşiktaş transfer arayışlarını gelecek sezon için yeniden kurgulayarak düşük bütçeli olarak kurgularken takımda kalması istenen bazı futbolcular için de maliyetleri düşürmeye çalışıyor. Yüksek bonservis ücretlerinin yanı sıra maaşlarda da düşük bütçeli transferler hedefleniyor.

BJK transfer haberleri başlıkları arasında sürekli olarak ismi geçen Adem Ljajic sorunsalı bir türlü çözülemedi ve taraftarların en çok merak ettiği konulardan olarak önümüzde duruyor. Başkanımız Fikret Orman’ın açıklaması ile bütçede kısıtlamaya gidileceği biliniyorken yüklerden de kurtulunması bekleniyor.

Fakat Adem Ljajic transferi bambaşka bir önem taşıyor. Başarısı ve yüksek performansı ile teknik kadro ile taraftarın beğenisini toplayan futbolcu için Şenol Güneş te yönetime olumlu rapor verip çok çalışkan bir futbolcu olduğunu belirtmiş.

Beşiktaş için 20 maç forma giydikten sonra zorunlu satın alma opsiyonunun devreye girmesi beklenirken aynı sözleşmede ki bir diğer madde ise takımın ligi en az 3.lük ile bitirmesi olarak belirtilmiş. Bu madde de gerçekleşirse yönetim futbolcunun bonservisini Torino‘dan alıp almamak için kaynak arayışlarını sürdürüyor. Ancak 6,5 milyon euro bedelle Adem Ljajic‘in bonservisinin alınması için yönetimin pazarlık masasında şartları zorlamayacağı bildirildi.

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir