Beşiktaş’ın yeni teknik direktör hedefi Şenol Güneş olmalı

Beşiktaş'ın yeni teknik direktör hedefi Şenol Güneş olmalı

Beşiktaş‘ın yeni teknik direktör hedefi Şenol Güneş olmalı ve Avrupa ligleriyle gelecek sezona iddiasını artıran bu takımla gidilmeli.

Beşiktaş takımının sezon sonu gideceği kadro yenilenmesi ve yapılanması gösteriyor ki elde ki işe yaramayan oyuncuların tamamı gönderilecek. Bunların yerine iş yapacak gurbetçi gençler ve alt yapıdan gelen gençler alınacak. Bu oluşum tamamlandığında ligin şu ikinci döneminde coşan takımın başında ki isimle yeniden masaya oturulması gerektiği açıkça görülüyor.

Şenol Güneş geçen sezon elinde ki kadronun berbatlığı ve adam eksikliği yüzünden bütün başarısızlıkların sorumluluğunu üstlenmişti. Barlardan çıkmayan ve sürekli Napolyon gibi para para para diyen yamyamlarla takım kurmaya çalıştı.

FİKRET ORMAN’IN STRATEJİSİ ÇOK MERAK EDİLİYOR

Fikret Orman‘ın şu anda oturmuş takımı çok daha sağlam hale getirecek transferler yapacağı ve işe yaramayanları göndereceği biliniyor. Ancak takımın başına teknik direktör seçiminde henüz netleşmemiş olunması da taraftarı endişelendiriyor. Başkanın 5 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak olan seçimli genel kurul toplantısı sonrası Şenol Güneş’e teklif yapması bekleniyor. Çünkü Şenol hocanın Milli takımın başına geçtiğinden ve Beşiktaş’ın kadrosu oturduğundan beri iki görevi bir arada harika yürüttüğünü görüyoruz.

BEŞİKTAŞ’I BAŞKA ELLERE BIRAKMAMAK ŞU AN EN MANTIKLISI

Başkan Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş ikilisinin ortaya koyduğu harikalardan sonra kulübün ve takımın başında başka isimleri görmek istemiyoruz. Geçen 2 yıl transferlerde yapılan hatalı hamlelerden ders alınarak Şenol hoca ile kafa kafaya veren bir başkanın hem Şampiyonlar ligi hem Süper Lig şampiyonluğuna koşacağından şüphemiz yok.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın