Beşiktaş'ın stoper adayı Milan forması giyen Cristián Zapata
Beşiktaş'ın stoper adayı Milan forması giyen Cristián Zapata

Beşiktaş’ın stoper adayı Milan forması giyen Cristián Zapata

Beşiktaş’ın stoper adayı Milan forması giyen Cristián Zapata ve Kolombiyalı futbolcu takımdan ayrılan Pepe’nin yerine tecrübeli bir stoper olarak düşünülüyor.

Beşiktaş takımının devre arası Ocak ayı transfer girişimlerine hız vermesiyle hedef isimlerden ilki Milan takımında forma giyen stoper Zapata olarak açıklandı. Katıldığı bir spor programında Beşiktaş’lı camiadan aldığı haberi paylaşan Turgay Demir, kulağıma gelen ve kesin olarak ilgilenilen isim Zapata dedi. Kolomibya milli takımında ve Milan’da kiralık olarak forma giyen 32 yaşında ki Cristián Zapata, Pepe’ye alternatif olarak gündemde.

BEŞİKTAŞ TRANSFERDE TAKIMI GENÇLEŞTİRMEYİ PLANLAMIYOR MU?

Evet Beşiktaş transfer ataklarında takımı gençleştirmeyi hedefliyor ancak birkaç tane de tecrübeli futbolcu ile kadroyu domine etmek için farklı bir strateji düşünülüyor. Defans hattında ve forvet hattını ayakta tutabilecek iki farklı tecrübeli ismin daha iyi olacağı düşünülüyor. Ancak yine Cristián Zapata fikrine de karşı çıkanlar olduğu gibi tamamen gençleştirmenin daha iyi olacağını savunanlar da var. Turgay Demir spor programında bu haberi verdikten sonra da futbolcunun yaşı dolayısıyla sosyal medyadan çok fazla tepki geldi. Emekli kuyruğuna giricek bu artık diyenler ise çoğunluktaydı. Espiriler havada uçuşuyor ancak nihai karar BJK yönetiminin tabi.

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir