Beşiktaş'ın sol kanat transfer arayışları hızlandı
Beşiktaş'ın sol kanat transfer arayışları hızlandı

Beşiktaş’ın sol kanat transfer arayışları hızlandı

Beşiktaş‘ın sol kanat transfer arayışları hızlandı ve takımdan ayrılması sürpriz şekilde bir anda gelişen Quaresma’nın alternatifi bakılıyor.

Beşiktaş takımının yıldız futbolcusu Quaresma’nın takımdan ayrılmak istemesini aniden açıklamasının ardından bir kriz masası oluşturuldu. Portekiz’li futbolcu ile iki defa görüşme gerçekleştiren Serdal Adalı, olumlu bir cevap alamayınca transfer komitesi de gaza bastı.

Bu akşam Erzurumspor ile maça çıkacak olan Beşiktaş’ta Quaresma’nın taraftarlara veda etmesi bekleniyor. Futbol yorumcusu Serdar Sarıdağ’ın röportajına göre ise yıldız futbolcu için taraftarın tutumu çok önemli olacak. Eğer taraftar yoğun bir şekilde gitme derse Quaresma’nın fikrini değiştirebileceğini düşünüyor. Çünkü ayrılık için kalacağım demeyip Erzurumspor maçından sonra konuşalım diyen Ricardo’nun, taraftarın nabzına bakacağı da düşünülüyor.

Sol açık transferinin de transfer sezonu kapanmadan yapılması bekleniyor. Çünkü transferi gerçekleştirilen Burak Yılmaz’ı kanatlardan besleyecek en önemli unsur olan Q7’nin takımdan ayrılışı bu transferi olumsuz bırakacak. Şimdilik Beşiktaş yönetimin hızlı hamlesi bekleniyor.

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir