Beşiktaş'ın salon çalışmaları sürüyor
Beşiktaş'ın salon çalışmaları sürüyor

Beşiktaş’ın salon çalışmaları sürüyor

Beşiktaş‘ın salon çalışmaları sürüyor ve Antalya kampında ki antrenmanları fiziksel kondisyonu artırmak amaçlı ek salon idmanları da yapılıyor.

Beşiktaş Süper Lig’in ikinci devresinde yeni transferlerle birlikte şampiyonluğun en güçlü adaylarından olmak için durmaksızın antrenmanlarına devam ediyor. Takımın yeni transferleri de salon antrenmanlarına katılarak bireysel gelişmeleri artırma odaklı çalışmalara katılıyorlar. Şenol Güneş’in de uyarısıyla bireysel performanslarda ki aksaklıkların giderilmesi ve saha içerisinde 90 dakika boyunca mücadeleye dayanıklı olunması amaçlı idmanlar yapılıyor.

Beşiktaş ilk devrede aldığı hüsran dolu mağlubiyetleri transferler ve antrenmanlarla kapatarak ikinci devrede uçuşa geçmek için çabalıyor. Karkartalın teknik direktörü tam yetki ile futbolcuları gelecek sezona antrenmanlar ve hazırlık maçları ile hazırlıyor. Özellikle yeni transfer Burak Yılmaz ve Caner Erkin takımdan ayrı salon çalışmalarına ekstra olarak devam ediyorlar.

ŞENOL GÜNEŞ’TEN BURAK YILMAZ’A ÖZEL İDMAN

Şenol hoca takımımızın yeni transferi Burak Yılmaz’a özel bir antrenman planı uyguluyor. Yeni sezonun ilk maçı olan Akhisarspor karşısında forma giyecek hale gelmesi için özel bir antrenman programı kapsamında Burak Yılmaz çalıştırılıyor. Takımın gol yollarında büyük sorun yaşadığı geçtiğimiz sezonda ki talihsizlikleri yeniden yaşamak istemeyen tecrübeli çalıştırıcı elini kuvvetlendirmek istiyor.

BEŞİKTAŞ’IN SALON ÇALIŞMALARINDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Salon çalışmamızda bugün 📹

Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas)’in paylaştığı bir gönderi ()

Check Also

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz? Gerçektende diğer kulüplere ve takımlara ve …

Bir cevap yazın