Beşiktaş'ın Oğuzhan Özyakup transferinde sıcak gelişme
Beşiktaş'ın Oğuzhan Özyakup transferinde sıcak gelişme

Beşiktaş’ın Oğuzhan Özyakup transferinde sıcak gelişme

Beşiktaş’ın Oğuzhan Özyakup transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor ve yönetim tarafından satılacaklar listesine adı yazıldı ne yazık ki.

Beşiktaş takımının efsaneleri arasına ismini yazdırmayı başaran Oğuzhan Özyakup, düşen grafiği ve performansı ile kadroda ilk 11’de yer bulamamaya başladı. Maçlarda ki düşüşler, hatalı paslar ve performansında ki gerileme ünlü futbolcuyu dibe götürüyor. Bu gerilemeler sonrasında bile bireysel kondisyon çalışmalarına ağırlık vermesi beklendi ve yeniden sahalara dönmesi gözlemlendi. Ancak bir türlü beklentiler karşılanmayınca bir zamanlar taraftarın efsanesi olan bu isim satış listesine alındı.

Beşiktaş takımının yeni sezonda yeniden yapılanma planları arasında gelecek futbolculardan çok gönderilecek futbolcular giriyor. Stoperden orta sahaya ve forvet takviyesine kadar çok büyük değişimler bekleniyor. Tabi artık Beşiktaş’la birlikte ismi markalaşmış olan birkaç futbolcu da bu değişimden nasibini alacak!

OĞUZHAN ÖZYAKUP GÖNDERİLİYOR MU?

Oğuzhan Özyakup transferi sancılı birkaç sezonun ardından bu önümüzde ki transfer sezonunda gerçekleşecek görünüyor. Teknik direktörümüz Şenol Güneş’in de Milli takım hocalığını açıkladığından bu yana yeni yapılanma çok büyük merak konusu. Yıllardır Beşiktaş’la birlikte efsane olmuş olan Oğuzhan da ne yazık ki yönetim tarafından gönderilecekler arasında.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın