Beşiktaş'ın Ocak ayı Antalya kamp programı kesinleşti

Beşiktaş’ın Ocak ayı Antalya kamp programı kesinleşti

Beşiktaş’ın Ocak ayı Antalya kamp programı kesinleşti ve Şenol Güneş liderliğinde yapılacak programa bazı isimler dahil edilmedi.

Beşiktaş 2018-2019 yılı ikinci devre hazırlıkları için 3-14 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya Gloria Sports Arena‘da kampa girecek. Bu kamp döneminde takımdan ayrılması kesinleşen Tolga Zengin ile Gökhan Töre isimleri ise kamp kadrosuna dahil edilmedi.

Beşiktaş yılın ikinci yarısına hazır ve dinamik bir şekilde çıkmak istiyor. Teknik direktör Şenol Güneş liderliğinde başlaması beklenen kampın 11 gün süreceği ve 3 ila 14 Ocak tarihi arasında yapılması kararlaştırıldı. Kaleci problemini Loris Karius ile aştığına ikan olan teknik kadronun raporu doğrultusunda yedek kaleci Tolga Zengin takımdan ayrılacaklar arasında.

Beşiktaş kanat mevkilerine de transfer yapmayı planlarken gideceklerden biriside Gökhan Töre olarak öne çıktı. Futbolcunun kendisinin de forma şansı bulamadığı için ayrılığı istediği söyleniyor. Teknik kadro tarafından ise sakatlıkları ve forma girememesi göz önünde bulundurulup satış listesine konulmuş.

BEŞİKTAŞ OCAK AYI KAMP PROGRAMI VE KAMP MAÇLARI

Beşiktaş Ocak ayı Antalya kamp programı kapsamında 3 hazırlık maçı yapacak. Bu maçlar Hollanda’nın Helmond Sport, Almanya’nın Greuther Fürth ve Hırvatistan’ın Dinamo Zagreb takımları ile yapılacak.

8 Ocak Salı saat 16:00 da Beşiktaş – Helmond Sport ( Gloria Sports Arena )

11 Ocak Cuma saat 17:00 Beşiktaş – Greuther Fürth ( Gloria Sports Arena )

14 Ocak Pazartesi saat 17:00 Beşiktaş – Dinamo Zagreb ( Gloria Sports Arena )

 

Check Also

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz?

Her mağlubiyetten sonra ağlamayan başkanınız var, daha ne istiyorsunuz? Gerçektende diğer kulüplere ve takımlara ve …

Bir cevap yazın