Beşiktaş’ın durdurulamaz yükselişi

Şampiyonlar Ligi grup maçlarında Porto deplasmanında alınan galibiyet sonrasında Beşiktaş cephesinde keyifler yerinde. Portekiz dönüş yolcuğu sırasında bir yönetici ezeli rakipleri hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu. Eskiden biz yok sayılıyorduk. Türkiye’de 3 büyük değil, 2 büyük var derlerdi. Şimdi tek büyük Beşiktaş var” şeklinde konuştu.

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin bu yıl Avrupa eleme maçlarında köy takımlarına elendiklerini belirten Beşiktaşlı yöneticiler, biz de bunun aksine Avrupa devini kendi evinde dize getirdik. Türk futbolunun gururu olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Futbol otoriteleri de Beşiktaş’ın bu yükselişinin diğer rakipleri ile arasındaki makası açıldığında hem fikir. Beşiktaş’ın özellikle Şampiyonlar Ligi’nde oynaması burada başarı elde etmesi maddi ve manevi yönden büyük bir avantaj olarak görülüyor.

FENERBAHÇE’NİN BÜYÜK HASRETİ

Fenerbahçe’nin son 9 yıldır Şampiyonlar Ligi’n de bulunmaması, Galatasaray’ın ise 2 senedir Avrupa kupalarında olmadığına dikkat çeken futbol otoriteleri, bu ortamda Beşiktaş’ın durdurulması zor gözüküyor” görüşünde birleşti.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın