Ana Sayfa FUTBOL 15 Eylül 2017 1514 Görüntüleme

Beşiktaş’ın durdurulamaz yükselişi

Porto galibiyeti sonrası dönüş yolculuğunda Beşiktaşlı bir yönetici, Eskiden Beşiktaş yok sayılıp, 3 değil 2 büyük var derlerdi. Bugüne baktığınız zaman tek büyük görüyorsunuz o da Beşiktaş. Otoriteler yaptıkları değerlendirmelerde, Fenerbahçe'nin 9 yıldır Şampiyonlar Ligi'ne gidemediği, Galatasaray'ın ise 2 yıldır Avrupa'da olmaması, Beşiktaş'ın durdurulmasının zor olduğu görüşünde birleşiyor.

Şampiyonlar Ligi grup maçlarında Porto deplasmanında alınan galibiyet sonrasında Beşiktaş cephesinde keyifler yerinde. Portekiz dönüş yolcuğu sırasında bir yönetici ezeli rakipleri hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu. Eskiden biz yok sayılıyorduk. Türkiye’de 3 büyük değil, 2 büyük var derlerdi. Şimdi tek büyük Beşiktaş var” şeklinde konuştu.

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin bu yıl Avrupa eleme maçlarında köy takımlarına elendiklerini belirten Beşiktaşlı yöneticiler, biz de bunun aksine Avrupa devini kendi evinde dize getirdik. Türk futbolunun gururu olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Futbol otoriteleri de Beşiktaş’ın bu yükselişinin diğer rakipleri ile arasındaki makası açıldığında hem fikir. Beşiktaş’ın özellikle Şampiyonlar Ligi’nde oynaması burada başarı elde etmesi maddi ve manevi yönden büyük bir avantaj olarak görülüyor.

FENERBAHÇE’NİN BÜYÜK HASRETİ

Fenerbahçe’nin son 9 yıldır Şampiyonlar Ligi’n de bulunmaması, Galatasaray’ın ise 2 senedir Avrupa kupalarında olmadığına dikkat çeken futbol otoriteleri, bu ortamda Beşiktaş’ın durdurulması zor gözüküyor” görüşünde birleşti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


Beşiktaş transfer borsası - bob frisuren kurz