Beşiktaş’ın Caner Erkin’e 1 yıl daha kal teklifi bomba etkisi yarattı

Beşiktaş'ın Caner Erkin'e 1 yıl daha kal teklifi bomba etkisi yarattı

Beşiktaş‘ın Caner Erkin‘e 1 yıl daha kal teklifi bomba etkisi yarattı  ve sosyal medyanın en çok konuşulan transfer haberleri arasına “Deli Fişek” lakaplı futbolcunun ismi girdi.

Beşiktaş gelecek sezon için bütçede kısıtlamaya ve elindeki yüksek bütçeli futbolcular ile verimsiz olanlarından kurtulma yoluna gidiyor. 9 futbolcuya kadar varan gönderilecekler listesinde göze çarpan isimler bulunurken kalacak olanlar merak konusuydu.

CANER ERKİN BEŞİKTAŞ’IN GELECEK YIL TRANSFERLERİ ARASINDA

Caner Erkin Beşiktaş transferi ilk başta çok konuşulmuş ve gündem olmuştu. Bu sene de tecrübeli futbolcu ile 1 yıl daha birlikte olma kararı alan yönetim bu teklifini iletti. Önümüzdeki günlerde iki tarafın bir araya gelerek mukavele imzalaması bekleniyor.

CANER’DEN BEŞİKTAŞ’TA MUTLUYUM İTİRAFI

Caner, Beşiktaş’tan ayrılarak yeniden Fenerbahçe’ye gideceği iddiaları çoğalınca yaptığı açıklamada “Beşiktaş’ta mutluyum ve bir yere gitmeyi düşünmüyorum” demişti. Bu açıklamanın ardından gelecek sezon ki kadro kurgusunun genç yetenekler üzerine yapılandırılması durumuna binaen takıma abilik yapacak isimlerden birisi olarak öne çıktı. Yönetim tarafından 1 yıl daha uzatılması istenen mukaveleye karşılıklı imzalar atıldığında 30 Haziran 2021 yılına kadar Caner Erkin, Beşiktaş forması altında zaferler kazanma yolunda ter dökmeye devam edecek.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın