Beşiktaşı diri tutmaya lazım olan çatlak bulundu "Isimat Mirin"
Beşiktaşı diri tutmaya lazım olan çatlak bulundu "Isimat Mirin"

Beşiktaşı diri tutmaya lazım olan deli bulundu “Isimat Mirin”

Beşiktaşı diri tutmaya lazım olan çatlak bulundu, bu kişiş verdiği pozlarla gündemi sarsan yeni transfer “Isimat Mirin“.

Beşiktaş takımının en büyük eksikliği sezon başından beri ruhsuz futbolu sahaya yansıtarak görevlerinin bilincinde olmayan futbolculardı. Şimdi ise geçen şampiyonluk sezonlarında ki çılgın ruhu sahaya yansıtacak yeni transferler yapılıyor. Stoper mevine alınan Isimat Mirin ise verdiği röportajda ki sözleri ve tavırlarıyla bütün taraftarların özlediği “hırs” ve “çılgın” ruhu yansıttı. Tüm taraftarlar sosyal medyada bu “deli” gibi aşkın yansıması olan pozları çok beğendi. Genel olarak yapılan yorum ise “Deli gibi seven” klişesi oldu.

BASIN TOPLANTISI VE SONRASINDA Kİ POZLAR ÇOK KONUŞULDU

Isimat Mirin basın toplantısı ve sonrasında verdiği pozlar çok büyük yankı uyandırdı. Takımı diri tutacak futbolculardan birisi de bu denirken çılgın kategorisinde yer alan diğer futbolcu ise Medel oldu. Son olarak bugün Ryan Babel’in yaptığı özel röportajda ki konuşması sırasında ki ayakta uyuyan tavrı itici bulundu.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

👀🤷‍♂⚽🌪☄⚡🔥💪

Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas)’in paylaştığı bir gönderi ()

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın