Beşiktaş taraftarı yasak dinlemiyor!

Geçtiğimiz yıl Lyon deplasmanında yaşanan taraftar olaylarında, sahaya taraftarlar girmiş ve iki takım taraftarları arasında olaylar çıkmıştı. Lyon taraftarlarının başlattığı olaylar Beşiktaş kulübünün de başını yakmıştı. Beşiktaş yönetimi yaşanan bu olaylar sonrasında bu yıl Şampiyonlar Ligi G Grubu’nda oynayacağı deplasman karşılaşmalarına taraftar götürmeme kararı aldı. Fikret Orman’ın bizzat açıklama yaptığı ve resmi siteden de duyurulan haberde, siyah beyazlı taraftarlara deplasman maçlarına gitmeyin çağrısı yapılmıştı. Ancak yapılan bu çağrı Beşiktaş taraftarı tarafından pek uyulduğu söylenemez.

İSTANBUL’DAN PORTO’YA AKIN VAR

Beşiktaş’a gönül veren futbolseverler, bu çağrıya olumlu olarak karşılamasına rağmen Avrupa’da ve Türkye’de yaşayan yüzlerce taraftarın maç öncesinde Portekiz’e akın ettiği belirtildi.

Çarşamba günü Dragao Stadı’nda saat 21.45’te başlayacak mücadelede, 51 bin kişilik stadın 2 bin kişisi Beşiktaş taraftarı olması bekleniyor. Siyah beyazlı taraftarlara bilet satılmaması nedeniyle, siyah beyazlı renklere gönül veren taraftarların mücadeleyi Portekizli taraftarlarla birlikte izleyeceği belirtildi.

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın