Beşiktaş, Ömer Toprak transferi için Borussia Dortmund’la temas kurdu

Beşiktaş, Ömer Toprak transferi için Borussia Dortmund'la temas kurdu

Beşiktaş, Ömer Toprak transferi için Borussia Dortmund‘la temas kurdu ve Milli stoper sezon sonu kadroya katmak için görüşmeler yapılıyor.

Beşiktaş takımının elinde ki stoperlerden ikisi Enzo Roco ve Isimat Mirin ile sezon sonu yollarını ayırması planlanıyorken yerlerini dolduracak gözde stoperlere de göz atılıyor. Yeni bir yapılanmaya giden siyah-beyazlı kadronun oluşumunda ilk olarak beklenen bir yaprak dökümü. Bu yaprak dökümü ise başkan Orman önderliğinde teknik kadronun vereceği raporlara dayanarak detaylı analizlerle yapılacak.

DEFANS TAKVİYESİ İÇİN İLK ADAY MİLLİ STOPER ÖMER TOPRAK

Beşiktaş takımında gözden çıkarılan iki stoperden sonra sezon sonu gidilecek olan yeni yapılanma için Japon futbolcumuz Shinji Kagawa‘nın bonservisini elinde bulunduran Borussia Dortmund’da forma giyen Milli stoperimiz Ömer Toprak düşünülüyor. Dortmund’un teknik adamı ile Kagawa ve Ömer Toprak‘ın yıldızları barışmadığı için Alman takımı bu futbolcuyu da göndermeye sıcak bakıyor. Başkan Orman ise sezon bitince diğer isimlerle birlikte verilecek raporlar doğrultusunda bu transferi de bitirebilir.

Beşiktaş, Ömer Toprak transferi için Borussia Dortmund'la temas kurdu
Beşiktaş, Ömer Toprak transferi için Borussia Dortmund’la temas kurdu

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir