Beşiktaş, Oğuzhan Özyakup’u 5 milyona Genoa veya Empoliye satabilir

Beşiktaş, Oğuzhan Özyakup'u 5 milyona Genoa veya Empoliye satabilir

Beşiktaş, Oğuzhan Özyakup‘u 5 milyona Genoa veya Empoliye satabilir ve bu satıştan gelecek paralarla yeni gençlerin kadroya katılması bekleniyor.

Beşiktaş gelecek sezon kurgusunda gelecek isimleri araştırırken ayrılacak olan futbolcularında bonservis rakamlarını belirledi. Takımın göz bebeği olan ve uzun süre kaptanlık bantını taşıyan Oğuzhan’a iki İtalyan takım teklif yapmaya hazırlanıyor. Yönetim ise futbolcunun bonservis rakamını 5 milyon euro olarak kesinleştirdi.

Bu sezon bir türlü eski formunu yakalayamayan Oğuzhan Özyakup için yurtdışından gelecek tekliflere sıcak bakılacak. 5 milyon olarak belirlenen bonservis bedeline tamam diyen iki İtalyan takımı ise Beşiktaş‘ın kapısını çalmayı planlıyorlar.

Fikret Orman‘ın takımda yapacağı yaprak dökümünden nasibini alacağı beklenen Oğuzhan’ın performans kaybı sonrası kadroda da yer bulamamaya başladı. Formayı kaptırması transferin yolunu açtı. 2022 yılına kadar kulübümüzle sözleşmesi bulunan Oğuzhan Özyakup‘un bonservis bedeli karşılığı satılması gündemde.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir