Beşiktaş Milan'la Alen Halilovic transferini tamamlamak üzere
Beşiktaş Milan'la Alen Halilovic transferini tamamlamak üzere

Beşiktaş Milan’la Alen Halilovic transferini tamamlamak üzere

Beşiktaş Milan’la Alen Halilovic transferini tamamlamak üzere ve iki kulüp yöneticileri tüm konularda el sıkıştılar.

Beşiktaş takımının devre arası transfer harekatı tam olarak sağ bek alınıp bitecek derken asıl şimdi başladı. Takımdan ayrılacak oyuncularla birlikte takımın devre arası ve sezon sonu transferlerinin kaderi daha da netleşiyor. Birçok isimle görüşen Beşiktaş‘lı yönetim Alen Halilovic için İtalyan takımı Milan ile el sıkıştı. Ufak pürüzlerin de giderilmesinin ardından transferin resmi hesaplardan duyurulması ve KAP‘a bildirilmesi bekleniyor.

FİKRET ORMAN İKİNCİ İTALYA TURUNA HAZIRLANIYOR

Fikret Orman ise İtalya’da kurduğu temaslar sonrası şimdi gidecek futbolcuları netleştirip elde edilen gelirle yeniden ikinci kez İtalya yollarına düşecek. Gittiğinde resmi olarak karşılıklı alış-verişlerin bile yapılması beklentiler arasında. Beşiktaş‘a gelmek isteyen başka futbolcularında isminin geçtiği transfer listesinde kararlar gelirlere göre şekil alacak. Sağ bek konusunda ise en net isim sürekli basında dolaşırken Alen Halilovic takımın forvet arkası ve kanatlar için ideal çözüm. Babel’in yerine çok daha etkili olacağı düşünülen 22 yaşında ki yetenekli Hırvat futbolcunun takıma katılması an meselesi.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın