Beşiktaş kulübü seçimi resmen duyurdu

Beşiktaş kulübü seçimi resmen duyurdu

Beşiktaş kulübü seçimi resmen duyurdu ve resmi web sitesi üzerinden seçimin gündemi ile yeri ve zamanını da belirten bir haber yayınladı.

Beşiktaş kulübünün dört gözle beklenen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı‘na dair resmi duyuru nihayet yapıldı. Başkan Fikret Orman’ın yeniden adaylığını koyduğu ve en güçlü aday olarak katılacağı toplantının detaylarına Bjk.com.tr resmi web adresi üzerinde yer verildi.

Devre arasından beri en çok konuşulan konulardan birisi futbolcu kadrosunda ki yapılanma olurken ardından teknik direktör konusu gündeme geldi. Fakat bu başlıkların her birisinin altında mutlaka başkanlık seçimi de yer aldı.

Beşiktaş yönetimi tarafından en sonunda daha önceden belli olan resmi seçim tarihi net olarak açıklandı ve 5 Mayıs 2019 Pazar günü saat 10:30’da BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi‘nde toplantının yapılacağı bilgisi verildi.

Beşiktaş camiası içerisinde yapılacak olan bu seçimin kulübümüze, Türk sporuna ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın