Beşiktaş ikinci Japon transferi Hiroshi Kiyotake için hazırlanıyor
Beşiktaş ikinci Japon transferi Hiroshi Kiyotake için hazırlanıyor

Beşiktaş ikinci Japon transferi Hiroshi Kiyotake için hazırlanıyor

Beşiktaş ikinci Japon transferi Hiroshi Kiyotake için hazırlanıyor ve başkan Fikret Orman’ın Japonya temaslarında ki gelişmeler açığa çıkıyor.

Beşiktaş takımının uluslararası arenada ismini duyurup marka bilinirliğini artırma stratejisini benimseyen başkan Orman’ın Japonya turu meyvelerini vermeye başladı. Yeni sezon transferlerini global çapta ses getirecek ve takımın bilinirliğini Asya pazarında da artıracak tedbirler görünüyor.

SHINJI KAGAWA’DAN SONRA BİR JAPON TRANSFER DAHA

Shinji Kagawa‘nın takımımıza katılması ile Japon turistlerin de maçlara olan ilgisinin artması ve Japonya’dan gelen taleplerin çoğalması kulübe moral verdi. Taraftarların da çok severek “Shinji gol gol gol” diye tezahurat yaptığı futbolcumuz Kagawa, Asya kapılarını aralamamız için fırsat oldu. Yönetim kurulu başkanımız Fikret Orman‘ın geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği ve büyük yankı uyandıran Japonya seyahatinin dönüşü bir başka ismi de beraberinde getirdi.

HIROSHO KIYOTAKE TRANSFERİ GERÇEKLEŞEBİLİR

Beşiktaş başkanı Orman, Japonya turunda anime çizgi filmi için anlaşma sağladı. Ayrıca Kartal Yuvası mağazalarımızın iki şubesi de Japonya’nın Tokyo ve Osaka şehirlerinde de açılacak. Ancak Japon sponsorlardan gelen bir teklif daha oldu. Bu teklif ise ülkelerinde en az Kagawa kadar çok sevildiğini söyledikleri orta saha oyuncusu Hiroshi Kiyotake ile de transferde anlaşılmasının iyi olduğu yönündeydi. Kagawa’nın bonservisinin alınarak takımda uzun süreli kalmasının sağlanması ve Kiyotake’nin de takıma kazandırılması halinde forma satışlarında rekor kırılabileceği bildirildi. Yönetim bu teklife sıcak bakıyor ve sezon sonunda görüşmelerin gerçekleşmesi bekleniyor. 29 yaşında ki Hiroshi Kiyotake asıl mevkii 10 numara fakat sağ ve sol açık olarakta görev yapabiliyor.

Check Also

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle - FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz )

Fenerbahçe Alanyapor maçı canlı izle – FB Alanya ( Aytemiz ) maçı canlı izle seçeneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir