Bartosz Bereszynski Beşiktaş'ı takibe aldı transferine az kaldı - Beşiktaş transfer haberleri
Bartosz Bereszynski Beşiktaş'ı takibe aldı transferine az kaldı

Bartosz Bereszynski Beşiktaş’ı takibe aldı transferine az kaldı

Bartosz Bereszynski Beşiktaş’ı takibe aldı transferine az kaldı başlığı ile sizlere Polonya’lı sağ bek için bir müjde daha vermek istiyoruz. Beşiktaş’ın transfer atakları hız kesmeden devam ediyor.

Beşiktaş takımının sağ bek için Gökhan Gönül’ün yaşına rağmen düşmeyen performansına katkı yapmak adına ve takımda ki yaş ortalamasını gençleştirmek için değişim atakları sürüyor. Polonya asıllı 26 yaşında ki Bartosz Bereszynski sağ bek için görüşülen isimler arasında.

Bartosz Bereszynski Beşiktaş’ın Instagram Sayfasını Takibe Başladı

Bereszynski Beşiktaş’ın resmi Instagram hesabını takibe başladı ve transfer iddialarını biraz daha kuvvetlendirdi. Karkartalın geleceğe yönelik yaptığı radikal değişiklikler arasında tüm mevkiler bulunuyor olsa da sağ bek özellikle aranan konumlardan birisi. Stoper için bir transfer daha yapılması planlanırken kanatlar ve beklerde ki ağırlıkta devam ediyor. Sezon başında Bereszynski ile görüşmeler yapılmış ancak maliyetler çok yüksek olduğu için olumlu sonuçlanmamıştı. Şu anda sıcak gelişmelerin yaşandığı transfer gündeminde Beşiktaş komitesi işi noktalayacak gibi duruyor.

Bartosz Bereszynski Transferi Salı Günü Resmen Açıklanabilir

Evet, sağ bek için oyuncunun menajerleri ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı ve bu transferin Salı günü açıklanması da gündemde. Büyük bir aksilik olmadığı müddetçe şimdiden bu işe bitmiş gözüyle bakılıyor. Futbolcu da Beşiktaş’ın Instagram hesabını takibe alarak duyumları dahada kuvvetlendiren bir girişimde bulundu. Sezonun ikinci devresine yaz transferleri gibi ataklar yaparak sağlam başlamak isteyen kara kartalın manevraları soluk kesen cinsten devam ediyor. Bartosz Bereszynski ise Polonya milli takımında forma giyen ve şuanda ise Sampdoria takımının oyuncusu olan bir futbolcu. Sampdoria ile bu seonda toplam 15 maç forma giyerek bir asiste imza atan bir sağ bek. Bıkmaması, azmi ve direnci ile tanınmış ve Beşiktaş‘a yakışacak pes etmeyen ve iyi ortaları olan bir sağ bek oyuncusu. 1,83 boyunda, 1992 doğumlu ve Polonya milli takım oyuncusudur.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın