Bizi Takip Edin
Google Plus Facebook Twitter
Beşiktaş'ın Maç Saati
Beşiktaş Gençlerbirliği
  • Beşiktaş - Gençlerbirliği
  • Stat: Ankara 19 Mayıs
  • Kanal: LigTv
  • Tarih: 28.10.2016 20:00

Aziz Yıldırım'ın Himmet ve Dua Sözlerine Galatasaray'dan Büyük Tepki

Yazar:
Yayınlanma tarihi:
Aziz Yıldırım'ın Himmet ve Dua Sözlerine Galatasaray'dan Büyük Tepki

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın dün akşam NtvSpor ve Ntv kanallarından ortak yayınlanan canlı yayında değindiği bazı noktalar kendisine dönmeye başladı. Himmet ve dua sözleri GS'den tepki alırken kurşunlanma olayına da Trabzonspor'dan büyük tepkiler var.

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın dün akşam katıldığı NtvSpor ve Ntv ortak yayınında söylediği FETÖ'nün himmet ve dualarla Galatasaray'ı şampiyon yapalım sözü araştırılsın bunun üzerine gidilirse 3 Temmuz'da Fenerbahçe'nin başına gelenler gibi Galatasaray'ın da başına işler gelebilir sözleri ile Trabzonspor camiasını ilgilendiren ve Fenerbahçe'nin Trabzon deplasmanına giderken kurşunlanan otobüs olayının arkasında kimler olduğunun bilindiğini fakat açıklanmadığını ve 2010-2011 kupasının Trabzon'un değil Fenerbahçe'nin olduğunu ayrıca yerle gök bir araya gelse bunu bizden alamazlar şeklinde serrt açıklamalr yapması üzerine Trabzonspor camiasından da sert cevaplar aldı.

Bu iki konu dışında Fenerbahçe'den ayrılarak Beşiktaş'a transfer olan Gökhan Gönül ile hiçbir kırgınlıklarının olmadığını ancak Caner Erkin asla geri dönemez şeklinde yaptığı net açıklamalarla transfer konusunda merak edilen bu iki detayı da cevaplandırdı.

 

Galatasray ve Trabzonspor Yönetiminden Sert Cevaplar

Dün akşam katıldığı canlı yayında çeşitli kulüpler ve kişiler hakkında FETÖ konusunda soruşturmalar yapılması konusunu gündeme getiren Aziz Yıldırım 'a Galatasaray ve Trabzonspor camiasından çok sert cevaplar gelmesi uzun sürmedi. Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ı ülke çapında darbe girşimi ve sonrasında dün başlatılan Suriye harekatı gibi önemli ghelişmeler varken bu şekilde ortalığı karıştıracak sözleri söylemesi yüzünden kınayan her iki camia da çeşitli açıklamalarla Yıldırım'a yüklendiler.

Trabzonspor tarafından gelen FETÖ'cülerle birlikte halı saha maçı yapan daha iyi bilir iğnelemesi gibi sert dokundurmalar varken GS camiasının yönetimi daha uzun bir açıklamaya yer vererek hiçbir şekilde bu yapılanmaya kulüp içerisinde müamaha göstermediklerini ve alakaları olduğu öğrenilen tüm futbolcularla anında ilişkiyi kestiklerini açıkladı. Ayrıca 25 milyyon taraftarı olan ve dünya kulübü olan bir takımız diyerek bu tür yakıştırmaları çok abes ve zamansız olarak bulduklarını ifade ettiler.

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım her zamanki gibi sert uslübü ile çeşitli kişi ve kurumların öfkesini yeniden üzerine çekmeyi başarmış olsada daha önceden yaptığı FETÖ'nün dua ve himmetlerle Galatasaray'ı şampiyon yapalım sözünü sıkça hatırlatması da gerçekten o zaman ki Fenerbahçe kulübünün düştüğü büyük sıkıntıların bugüne psikolojik yansıması ve kaybedilen haklarının bir şekilde geri alınması gerektiğini vurgulaması olarak görünüyor. Bilindiği gibi FETÖ lideri Fetullah Gülen bu sözleri FETÖ'cü olarak bilinen eski Galatasaray'lı futbolculardan Hakan Şükür'e söylediği video yayınlamıştı. İşte o video

 

 

Aziz Yıldırım'ın da Yıllar Önce Yine Yaptığı Aynı Açıklama

 

 

İşte Aziz Yıldırım'ın NtvSpor Röportajı

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hiç oy kullanılmadı. İlk oy kullanan siz olun!

Yorum Yap


Bumerang - Yazarkafe

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. - Beşiktaş Haber Sitesi