Atiba Hutchinson : Burak Yılmaz çok akıllı ve golü koklayan biri
Atiba Hutchinson : Burak Yılmaz çok akıllı ve golü koklayan biri

Atiba Hutchinson : Burak Yılmaz çok akıllı ve golü koklayan biri

Atiba Hutchinson, Burak Yılmaz çok akıllı ve golü koklayan bir oyuncu sözleriyle yeni transfere sahip çıktı. Beşiktaş‘ın Antalya‘da kamp yaptığı otelde düzenlenen basın toplantısında konuşan Atiba, iyi hazırlanıyoruz dedi.

Beşiktaş takımının “Ahtapot” lakaplı orta saha adamı Atiba Hutchinson bugün Antalya’da düzenlenen basın toplantısında soruları cevapladı. Takımda performansı düşen Cyle Larin için de ayrıca konuşan Atiba, bekleneni veremedi ama açığı kapatacak. Ben kendisine inanıyorum, hem takımla hemde bireysel olarak yoğun şekilde antrenmanlara devam ediyor dedi.

TAKIM İÇİ ANLAŞMAZLIKLAR VARMI?

Takım içi anlaşmazlıklar var mı sorusuna ise sizinde kampta gördüğünüz gibi iletişimimizde hiçbir problem yok. Zaman zaman bazı pürüzler yaşanmış olsa bile burada çok iyi motive olduk. İlk yarıda ki inişli çıkışlı grafiğimizi düzeltip ikinci yarıda güzel işler yapmak için kenetleniyoruz. Bu uğurda çalışmalarımıza takım olarak yoğunlaştık dedi.

BURAK YILMAZ ÇOK AKILLI VE GOLÜ KOKLAYAN BİR OYUNCU

Beşiktaş takımına yeni katılan Burak Yılmaz için ise şahsi düşüncelerini aktaran Kanadalı futbolcu yeni transferi övdü. Kendisine karşı forma giydiğini ve tehlikeli bir oyuncu olduğunu kaydetti. Beşiktaş’a çok katkı sağlayacağına inandığını ifade ederek şunları aktardı. “Gol pozisyonu oluşturan, rakip için tehdit oluşturan bir oyuncu. Bunu bize karşı oynadığında çok net görmüştüm. Akıllı ve golü koklayan, doğru yerde olan bir oyuncu. Beşiktaş’a katkısı olacağına düşünüyorum” dedi.

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın