Arsenal boss Emery denies reports of a rift with

Özil, hastalığa bağlı olarak Cumartesi gününe karışmamıştı. Resim: EMPICS Spor

Özil, hastalığa bağlı olarak Cumartesi gününe karışmamıştı. Resim: EMPICS Spor

ARSENAL YÖNETİCİ UNAI Emery, Alman Alman yıldızının Cumartesi günkü 21- 21 galibiyetini Batı Ham’a karşı kaçırmasının ardından Mesut Özil’le bir yarıklama raporlarını reddetti.

Emery, Orta Saha’ya Batı Hamas’a karşı koymayacağı söylendikten sonra, Arsenal’in eğitim sahasından Cuma günü uzaklaştığı iddia edildi.

29 yaşındaki oyuncu, Emirates Stadyumu’ndaki Londra derbisi için Aaron Ramsey tarafından Arsenal başlangıç ​​serisinde yer aldı.

Fakat Arsenal, ilk Premier Lig zaferini güvenceye almak için arkadan geldikten sonra, Ozil’in bir soğukla ​​mücadele etmekte ısrar ettiğini, bunun da Batı Haması ile antrenman ya da yüzleşmek için yeterli olmadığını söyledi.

“Belki ingilizce olarak açıklamak zor. Bu bilgi doğru değil. Bunu kimin başlattığını bilmiyorum, dün hastalandı, ”dedi Emery, Ozil ile birlikte düşüp düşmediğini sordu.

“Benimle konuştu ve oynamayacağına karar verdik. Eğitimi bıraktı ve hasta olduğu için eve gitti. ”

Ozil, Arsenal’in Manchester City ve Chelsea’ye karşı oynadığı yenilgilerde iki eksik ekranla sezona başladı.

Eski Real Madrid oyuncusu, geçen Pazar günü Stamford Bridge’deki 3-2 kaybın ikinci yarısında ikame edildi.

Alman ırkçılık suçuyla suçladıktan sonra uluslararası görevden emekli olan ve Rusya’daki şokları Dünya Kupası grup aşamasından sonra günah keçisi yapıldığını iddia eden Özil için sıkıntılı bir dönem devam etti.

Özil, geçen sezon Arsenal tarafından haftada 300.000 £ değerinde yeni bir sözleşme imzaladı, ancak Emery’nin selefi Arsene Wenger’deki performansları, kendisini hayal kırıklığına uğramış Gunners hayranları tarafından eleştiriler için bir hedef haline getirdi.

Emery’nin Özil’e olan inancını çoktan yitirip yitirdiğini görse de, en azından kamuoyunda en yüksek maaşlı oyuncuyla barışı korumaya hevesliydi.

“Daha iyi hissettiysem bugün takımla gel dedim. Emery, bugün ve maçtan önce kendisiyle daha iyi hissediyor ”dedi.

“O nezle. Oynatıcıda sorun yok. Doktora sorun, daha iyi açıklayabilir. ”

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın