Arjantin’in bütün konuştuğu oyun berabere biter

River Plate oyuncuları Boca Juniors’a karşı ikinci ekolayzırlarını kutluyorlar.

River Plate oyuncuları Boca Juniors’a karşı ikinci ekolayzırlarını kutluyorlar.

Carlos Izquierdoz’lu bir KENDİ HEDEFİ Boca Juniors ve River Plate arasındaki Copa Libertadores finalinin ilk ayağı 2-2 beraberlikle sona erdi.

Ev sahibi ikilisi, Buenos Aires’teki gürültülü La Bombonera’daki heyecanlı bir karşılaşmada sert rakiplerine karşı iki kez teslim oldu.

Güney Amerika’nın en iyi kulüp yarışmasının finalinde, Arjantin’in en büyük kulüpleri arasında birincisi beklenen, beklenmedik çatışma, başkentteki şiddetli yağmur nedeniyle Pazar gününe kadar ertelendi.

Boca, Ramon Abila ile sadece Lucas Pratto’nun tekmelenmesini hemen görmeyi başardı ve Izquierdoz’un gol atağı Dario Benedetto’nun hedefini iptal ettiğinde avantajları yeniden yakalandı.

Krampon, 13 ayağın önünde, ikinci ayağın önünde eğik olarak durdu.

İlk önce tehdit eden River idi. Agustin Rossi, Lucas Martinez Quarta’nın serbest vuruşuyla topu ağlara yolladı.

Rossi, Santos Borre’yi tek elle durdurulamadı, ve Boca’nın zorlu başlangıcı, Cristian Pavon, bir hamstring sakatlığı gibi görünen 27 dakika sonra zorlandığında kötüleşti.

Bombonera 34. dakikada sallanıyordu. Abila, Franco Armani tarafından kaydedilen şutu gördü, ancak kalecinin kavranmasıyla ve topla ribauntu ateşledi.

Kurşun, 60 saniye sürdü. Pratto, Martinez’in pasını tutup golü sağa ve sağ alt köşeye fırlattı.

Martinez için bir başka şans daha geldi ve Boca yarım saat önce tekrar öne geçmeden önce gitti. Benedetto, Sebastian Villa’nın serbest vuruşunu ağın tepesine uzattı.

Benzer bir set parçalı rutin neredeyse sadece Izquierdoz altı kilometre dışından çaresiz Rossi geçmişte başlı zaman Nehri, benzer şekilde tekrar eşitlemek için, ev sahibi takım adına üçüncü yarattı.

Boca, bench’ten Carlos Tevez’i tanıttı ve kıdemli forvet neredeyse galibi sağladı, ilk önce Benedetto’yu dürüstlüğünden armağan ederek Armani’de vurmaya başlamadan önce sol eldeki direğin hemen önüne bir atış yaptı.

Yeni podcast’imize, The42’de Heineken Rugby Weekly’e abone olun, burada:


Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir