Another European misstep from Celtic as Brendan Rodgers

CELTIC, Litvanya şampiyonu Suduva tarafından 1-1 berabere kaldı, ancak ev bacağının önünde Avrupa Ligi grup sahnesine ulaşmak için yolda kaldı.

Şampiyonlar Ligi’nde ilk kez Rodgers altında kalmayı reddeden Celtic, Avrupa Ligi play-off’ında çok az zaman harcadı, ancak iki dakika sonra Michael Johnston, düzgün bir vuruşla işaretini kesti ve çarmıha gerildi. Bu, net bir sağ alt köşeye güçlü bir Olivier Ntcham başlığıyla karşılandı.

Ama misafir takımın defansı hayretle yakalanmıştı, 10 dakika geride kalırken Vaidas Slavickas sağ kanattan başlatılan sağ kanattan sıkılan bu topla sağlanmış olan Ovidijus Verbickas kaleciyle karşı karşıya kaldı ve orta saha sahibi topu kafayla topu kontrol etmeden çıkardı.

Johnston, Celtic’i tekrar öne koymak için bir şans eseri fırlattı, 10 metre mesafeden kaleci Ivan Kardum’un kollarına doğru yöneldi ve Moussa Dembele’nin 30 yarda serbest atışını yapan oyuncu, ev kalabalığın yarısı kadar sakatlıktan kurtuldu. bir üzüntü potansiyelini sezdi.

Johnston ➡️ Ntcham ➡️ ⚽️

Early lead in Lithuania for the Bhoys!

Dembele, Ntcham’ın zekice gelen topunun üzerine kilitlendikten sonra, ikinci yarının başlarında, sağ kanattan bir vuruş yaptı ve Gordon’dan akrobatik bir kurtarış yapmadan önce, Celtic kaleci, Rigino Cicilia’nın en yüksek atış çizgisine yükselmesini sağladı.

Kieran Tierney, 25 metreden itibaren enine bir vuruşla dar açılı bir atış yaptı ancak Suduva kontra üzerinde baskı yapmaya devam etti, yerine yakın mesafeden bir atışta Julius Kasparavicius’ın yerine ateş ederek Gordon akıllıca tasarruf etti.

Rodgers, Celtic’in geç egemenliğine rağmen zor olduğunu kanıtlayan geç bir galibiyete meydan okumak için Leigh Griffiths’e yolladı, ancak ikinci ayağındaki Celtic Park’ta daha rahat bir akşam geçirme şansına sahip olacaklar.

The42 Instagram’da! Bizi takip etmek için telefonunuzdaki aşağıdaki düğmeye dokunun!


Altılı tahminleri24 Ağustos İstanbul altılı tahminleri24 Ağustos İstanbul at yarışı tahminleri

Check Also

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa : Sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık

Shinji Kagawa, sabırla savaştık, taraftarımızın gücüyle kazandık açıklaması yaparak Beşiktaş‘ta ki geleceğine dair ipucu da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir