Alin Tosca, Real Betis’i yola çıkardı.

Real Betis geri dönüşü Alin Tosca, sezonun bitiminde kalıcı bir hamle yapma seçeneğiyle sezonun kredisinde Yunan Süper Ligi tarafındaki PAOK’a katılacak.

İki takım, yazılı ve basılmış sözleşmelerle hareket konusunda anlaştılar; ancak Rumenler, Yunanlılar ve hareketleri geciktiren oyuncular arasındaki küçük ayrıntılar nedeniyle Betis takım arkadaşlarıyla eğitim görmeye devam ediyor.

Ancak, önümüzdeki birkaç gün içinde, Tosca’nın hafta sonu sonuna kadar Yunanistan’a uçması bekleniyor.

26 yaşındaki kadın, Ocak 2017’den beri Betis’le birlikte, o zaman da 25 görünüşe sahip oldu. Geçen sezonun ikinci yarısını Serie A’da Benevento ile ödünç alarak geçirdim ve bu kredi PAOK’a taşındı, Benito Villamarin’deki zamanı çoktan bitmişti.

Ben Juanjo Narváez ve Alex Alegria çıkış kapısına doğru yola edilecek beklenen ile, önümüzdeki haftalarda kulüp Sevilla ayrılmanın tek oyuncu olması muhtemel değildir.

Birkaç La Liga kulübünün, Eibar ve Betis ile birlikte Rayo Vallecano’nun da dahil olduğu Narvaez’e bir çıkış gösterdiğine inanılıyor. Alegria örneğinde, birtakım İkinci Kulüpler hizmetlerine ilgi duyuyor ancak en üst uçuşta kalmak istiyor.

BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı

Check Also

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle - GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor

Galatasaray Evkur Yeni Malatyaspor maçı canlı izle – GS Malatyaspor A Spor ekranlarından canlı olarak …

Bir cevap yazın